Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Obuwie robocze


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

marta821

Napisano 20 kwiecień 2018 - 21:37

Istotne jest by pięta przylegała do buta, a on sam był  około pół cm dłuższy od stopy. Buty nie mogą być za małe, nie mogą uciskać - podczas pracy noga może spuchnąć.


jasperkk

Napisano 03 kwiecień 2018 - 10:17

No co temat o butach to daje reklamę :D  butów


Napisano 01 kwiecień 2018 - 07:44



Weź się idiotko za śniadanie świąteczne albo idź do kościoła zamiast durne reklamy wciskać

ala233

Napisano 31 marzec 2018 - 22:28

Jeśli szukasz dobrych butów odwiedź ten sklepy z butami


Franek74

Napisano 26 styczeń 2018 - 10:24

Zaopatrzyłem się w potrzebne obuwie u www.sklep.intergo-bochnia.pl. Mają duży wybór odzieży z wszelkimi atestami w dobrych cenach. Zamówienia realizują sprawnie. Profesjonalne podejście do klienta i do sprzedaży.

elka2002

Napisano 10 lipiec 2017 - 21:18

Może jest to obuwie złej jakości? Stąd warto zamawiać http://www.narzedzia...ty-robocze.html. Mają tam profesjonalne buty dostosowane do różnych potrzeb. Wybór jest spory, więc można znaleźć tam buty dopasowane do konkretnej branży.


Ewania

Napisano 26 sierpień 2014 - 14:33

Witam,

 

Czy pracodawca ma obowiązek wymiany obuwia pracownikowi, który skarży się na ból stóp i potwierdza to zaświdczeniem lekarskim?

Za malo informacji podajesz.

1. Co jest przyczyną bólu? Niewlasciwe obuwie robocze?

2. Skad lekarz to wie? Widzial i ocenial obuwie?

3. Jesli tak, to czy dal wskazówki JAKIE obuwie będzie właściwe i nie będzie powodowało bólu?

 

 

 

Zrobiłabym wymiane obuwia 

? A na jakiej podstawie taka decyzja i na jakie obuwie bys wymienila dotychczasowe, skoro nie znamy odpowidzi na ww. pytania?


Edzia

Napisano 20 sierpień 2014 - 12:16

Witam,

 

Czy pracodawca ma obowiązek wymiany obuwia pracownikowi, który skarży się na ból stóp i potwierdza to zaświdczeniem lekarskim?

 

 

Witam,

 

Czy pracodawca ma obowiązek wymiany obuwia pracownikowi, który skarży się na ból stóp i potwierdza to zaświdczeniem lekarskim?

 

§ 1. Pracodawca jest obowiązany dostarczyć pracownikowi nieodpłatnie odzież i obuwie robocze, spełniające wymagania określone w Polskich Normach:

1) jeżeli odzież własna pracownika może ulec zniszczeniu lub znacznemu zabrudzeniu,

2) ze względu na wymagania technologiczne, sanitarne lub bezpieczeństwa i higieny pracy.

 

 

Zrobiłabym wymiane obuwia 


Napisano 23 lipiec 2014 - 11:01

Gdzie zamawialiście szafki bhp? Ja zamawiałem w http://www.nikodem.c....php/szafki-bhp bo mają bardzo dobry wybór. Mam bardzo małe pomieszczenie i potrzebowałem mniejszych szafek i u nich znalazłam szafki w kształcie L. Na szczęście znalazłem! Szafki są bardzo dobrej jakości i widać, że będę je mieć na lata smile.png


tadeusz8

Napisano 16 lipiec 2014 - 14:23

Wejdź na:

www.forumbhp.pl

następnie w: szukaj wpisz buty.  Zostaną zaprezentowane 22 strony do przeczytania - coś sensownego powinnaś znaleźć sad.pngph34r.pngrolleyes.gif

 

u


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)