Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: apteczka


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ZosiaA

Napisano 02 sierpień 2021 - 15:03

Reklama jak reklama...nędzna

aniolek

Napisano 02 sierpień 2021 - 13:51

Ja niedługo wyjeżdżam na wakacje i chciałabym skompletować sobie solidną apteczkę. W internecie szukałam porad na ten temat i udało mi się znaleźć kilka ciekawych porad. Korzystając z okazji chciałabym Was zapytać co sądzicie o wskazówkach zawartych w tym artykule: https://pgmedyczna.p...czka-na-wyjazd/ ? Warto z niego skorzystać? 


elka2002

Napisano 10 lipiec 2021 - 21:33

Tutaj https://anco.com.pl/pl/c/Apteczki/41 macie w ofercie różne różnego rodzaju apteczki. Warto się tam na spokojnie rozejrzeć. Propozycji jest naprawdę sporo. Na pewno uda wam się wybrać rozwiązanie, które będzie w pełni dopasowane do waszych potrzeb oraz możliwości finansowych, bo to jest też niezwykle ważne. 


ZosiaA

Napisano 26 luty 2015 - 15:00

Reklama preczangry.pngph34r.png


marcinh2

Napisano 26 luty 2015 - 14:47

mamy w firmie taką apteczkę http://complexmeble.eu/apteczka/ widoczna, szczelna, metalowa


Napisano 18 maj 2014 - 19:37

Najlepiej od razu kupić apteczkę zgodną z DIN 13157, lekarze najczęściej tym się kierują. Można znaleźc w necie, tutaj na przykład.


ida

Napisano 23 październik 2013 - 10:06

Co do jakości ich pracy mam jak najgorsze zdanie , ustawy są przygotowywane niechlujnie, co widac potem w wyrokach TK i SN  i tak od razu teraz moge podać przynajmniej jeden przykład gdy nowelizacja k.p. pozostaje w sprzeczności z przepisami dotyczacymi BHP , konkretnie chodzi o zakres danych, których jako pracodawca mogę wymagać  w kwestionariuszu od osoby przyjmowanej do pracy , a danymi,które nalezy podać w karcie wypadku ,więc podpszę się pod zdaniem  wyrażonym przez Orso- przepis jest martwy.


Napisano 23 październik 2013 - 06:52

Ida odpowiem z humorem.

Najlepiej skonsultować się z:

 

http://www.mpips.gov...y-ministerstwa/

 

Skoro oni to wydali, to najlepiej będą wiedzieć jak to zinterpretować.

 

Pozdrawiam

 

 

 


ida

Napisano 22 październik 2013 - 12:09

dokładnie , sama mam fuchę w małej spółce zatrudniającej dwie osoby, na dodatek w dwóch róznych miastach. Pamietam jak popatrzył na mnie prezes gdy mu mówiłam,że muszą mieć podpisaną umowę z przychodnią . Bezcenne ! W końcu zinterpretowałam to tak,że została zawarta umowa na wykonanie jednorazowej czynności tzn. pracownik poszedł sobie do przychodni oferującej usługi MP i zrobił badania, wziął fakturę i po sprawie. tak samo jest z ta apteczką, w obecnej chwili tak na dobrą sprawe  nic oprócz bandaża, chusty trójkątnej, plastrów z opatrunkiem nie może się w niej znajdować, to co mam właściwie konsultować z lekarzem MP ?


Orso

Napisano 22 październik 2013 - 11:59

Jeżeli pracownicy będą mieli badania i firmie będzie apteczka, nie spodziewałbym się żadnych sankcji

za brak umowy z lekarzem. W trakice kontroli PIP nie egzekował tego od moich klientów - nigdy. Natomiast  sprawdzał czy badania są realizowane systematycznie oraz czy jest w firmie apteczka. (ewentualnie osoba wyznaczona do udzielania pierwszej pomocy oraz odpowiedzialna za stan apteczki.) Zaznaczam, że przepis jest( częściowo martwy), ale myślę że ma swoje zastosowanie praktyczne w dużych firmach.

W małych firmach pracownik idzie robi badania bierze fakture i tyle.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)