Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Spotkania integracyjne


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Salvatore Conte

Napisano 10 grudzień 2020 - 12:24

Według mnie organizacja imprez integracyjnych najlepiej przeprowadzana jest przez jakieś agencje eventowe, czy inne tego typu firmy, bo jakby nie było mają one dość duże doświadczenie w tym temacie i zajmują się wszystkim całkiem sprawnie. Do tego są też w stanie przygotować fajne atrakcje w postaci gokartów, paintballa itd..

 

^_^


AlicjaM

Napisano 06 wrzesień 2019 - 14:11

A ja na ten przykład nigdy nie przepadałam za wyjazdami integracyjnymi. Jakoś nigdy nie byłam w stanie dobrze się na nich bawić.


mgzeta

Napisano 05 wrzesień 2019 - 17:28

Możliwości jest naprawdę dużo. Np. na https://www.superpre...y.pl/jump-world dostępne są vouchery prezentowe do tak zwanego parku trampolin. Można skorzystać z oferty i zaprosić pracowników na wspólną zabawę. Przecież integracja to nie tylko impreza w lokalu ale wspólna zabawa właśnie. 


koleżanka

Napisano 28 sierpień 2019 - 21:05

Mireczek, chyba żartujesz, w domu każda ma gotowanie i na imprezie integracyjnej też ?

:wub: 


MireczekW

Napisano 28 sierpień 2019 - 09:09

Integrować się można na wiele sposobów ale wydaje mi się że nic nie zbliża tak jak gotowanie. Dlatego CulinaryOn jest dobrym pomysłem na integracje. To studio kulinarne które od września bedzie otwarte w Warszawie. taka impreza integracyjna połączona ze wspolnym gotowaniem to moim zdaniem dobry pomysł,


hania32

Napisano 22 kwiecień 2019 - 12:45

Także uważam, że imprezy integracyjne to świetny pomysł na intgrację. Ważna jest atrakcja, bo od tego zależy czy impreza będzie udana. Z swojego doświadczenia mogę polecić bubble footbal -http://www.kojakfree...ubble-football/  . Niesamowita, zabawna atrakcja. Pracownicy na pewno się rozluźnią i zintegrują.


DariaPaulak

Napisano 10 kwiecień 2019 - 22:08

Myślę, że najlepszym pomysłem jest połączyć konferencję z integracją. Mam tutaj na myśli organizację konferencji, np. z podsumowaniem wyników, na którą przyjadą przedstawiciele działów z różnych części Polski. Jest to dobra okazja do organizacji wieczornego przyjęcia, skoro wszyscy już przyjechali. Moja firma organizowała szkolenie tu

Ważnym elementem jest dobór miejsca. Chodzi o to, aby było dostępne zaplecze techniczne do przeprowadzenia konferencji/szkolenia, ale również nocleg oraz sala, w której można zorganizować imprezę pracowniczą.


KrzysztofMags

Napisano 29 marzec 2019 - 00:25

Uważam, że konferencje i wyjazdy integracyjne są dobrym pomysłem. Sam zatrudniam ludzi i widzę jak pozytywnie potem wpływa to na pracę zespołową.

 

 

_______________________

 

<a href="https://aw-polska.pl...port-lotniczy"> transport lotniczy </a>


Darek Piwowarczyk

Napisano 28 marzec 2019 - 21:50

Oj. No niby wspólne wypady jednoczą grupę jako całość, a jak grupa jest zjednoczona to dobrze jej idzie wspólnie praca. Ale fakt, faktem odpowiednie zarządzanie personelem to sztuka i nawet najlepsza impreza firmowa nie naprawi, na przykład, złych, głęboko zakorzenionych relacji międzyludzkich. I już. I dlatego warto jest regularnie nieco na różnych www poczytać nieco o zarządzaniu kadrami, co by nie wyrzucać pieniędzy w błoto na nic niewnoszące imprezki firmowe.


aniolek

Napisano 20 luty 2019 - 14:42

My w firmie ostatnio byliśmy na imprezie integracyjnej na paintball'u :D  Szefowa znalazła taką ofertę na http://jednostkapaintballowa.pl/i postanowiliśmy z niej skorzystać. Myślę, że takie imprezy firmowe Kraków to genialna okazja na integrację i doskonalenie pracy w grupie ;) Nam się bardzo podobało i na pewno tam wrócimy!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)