Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Szkolenia dla pracowników


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mgzeta

Napisano 23 lipiec 2021 - 13:32

Obecnie jeśli chodzi o szkolenia, to wybór jest ogromny. Są specjalne firmy, które organizują szkolenia, I można z ich pomocy skorzystać. Ale można też takie szkolenie zorganizować. Restauracje jak np. https://zacisze.gda.pl/ oferują firmom wynajem sal szkoleniowych i konferencyjnych. Co na pewno organizacje takich szkoleń ułatwia. A warto w rozwój pracowników inwestować. 


Marta232

Napisano 20 lipiec 2021 - 13:10

Mogę polecić firmę: https://szkolenia-kadry.pl/bardzo rozbudowana oferta różnych szkoleń.


Tomasz2

Napisano 03 sierpień 2020 - 06:24

Szkolenia dla pracowników to bardzo istotna sprawa, dla każdego kto prowadzi firmę i chce by się ona rozwijała. Szkolenia nie tylko pozwalają zwiększyć kwalifikację pracowników, ale także są narzędziem motywacyjnym. Bardzo ważne jest by wybrać sprawdzonego organizatora, a nie korzystnie z pierwszej lepszej oferty. Nasza firma korzysta z usług Nadbałtyckiego Centrum Edukacji Lingwista - https://www.oswiatalingwista.eu/. Firma ta od lat wielu lat zajmuje się edukacją dorosłych, prowadzi szkoły zawodowe, szkoły medyczne, akademię doskonalenia zawodowego, centrum szkolenia zawodowego oraz ośrodek doskonalenia nauczycieli. Oferują różnego rodzaju szkolenia i kursy, wszystkie na najwyższym poziomie, z ciekawym programem i prowadzone przez świetną, doświadczoną kadrą. Mają ofertę zarówno dla osób prywatnych, jak i dla firm.


Karol_Kowal

Napisano 26 marzec 2020 - 22:53

Szkolenia dla pracowników są bardzo ważnym składnikiem prowadzenia firmy. Sam często wysyłam swój zespół na kursy i różne szkolenia. Organizacja takich wyjazdów nie jest zawsze najłatwiejsza ale mogę zarekomendować wam portal z którego my korzystamy przy szukaniu kwater na wyjazdy służbowe i szkolenia, może wam również się przyda https://forstaff.pl/


Jol70po

Napisano 15 wrzesień 2019 - 21:03

Ciekawą ofertę można znaleźć u www.wellnessinstitute.pl. Doświadczeni fachowcy doradzą najlepsze rozwiązania. Świetne miejsce dla osób chcących podnieść swoją efektywność osobistą oraz zawodową dzięki lepszemu dbaniu o siebie. Warto skorzystać.


kerryjane72

Napisano 17 lipiec 2019 - 15:43

Na takich szkoleniach każdy zyska. Wasza firma pozyska bardziej wartościowego pracownika, przez co będą znacznie lepsze efekty jego pracy, sam pracownik na pewno będzie chciał poszerzać swoje kompetencje, może liczyć na lepsze stanowisko, lepsze zarobki, a też zauważy, że w firmie starają się rozwijać i stawiać na dobro pracowników, przez co będzie bardziej zmotywowany do pracy:) Tu myślę, że zainteresują was proponowane przez firmę https://leadersheep.com.pl/ szkolenia. Mają tu ofertę na szkolenia z zarządzania, sprzedaży i prawa.


Naster

Napisano 12 lipiec 2019 - 12:05

Mnie dziwi, że tak wiele osób zapomina o utrzymywaniu dobrych relacji z klientami. Ja o tym doskonale pamiętam, dlatego ostatnio moich ludzi wysłałem na szkolenia profesjonalna obsługa klienta w https://deltatraining.pl/, dzięki temu klienci zawsze czują się dobrze obsłużeni. 


Napisano 10 lipiec 2019 - 09:39

Dla pracowników polecam ISO 31000! Szczególnie doceniam je za to, że dzięki niemu można przewidzieć nawet nieprzewidziane. Szkolenie od firmy Meritum z Panem Sławkiem bardzo mi się podobało. Szczególnie moment, w którym wspólnie przeprowadzaliśmy identyfikację i diagnozę różnych rodzajów ryzyka 😊 A poza tym, jeśli każdy szkoleniowiec z tej firmy jest taki sam jak Pan Sławek, to chylę głowy i gratuluję! 


Napisano 23 czerwiec 2019 - 21:13

 Warto się rozwijać i ciągle poszerzać swoje horyzonty. Sama bardzo lubię się uczyć, więc wszelkiego rodzaju szkolenia czy kursy są dla mnie idealne. Ostatnio znalazłam vade.com.pl gdzie mają mnóstwo aspektów, gdzie można podnieść swoje umiejętności. Od szkoleń dla menadżerów aż po służbę zdrowia czy dział logistyki. Każdy znajdzie u nich coś dla siebie.


Bartek299

Napisano 15 kwiecień 2019 - 14:49

Wiele jest szkoleń dla pracowników godnych uwagi takich jak https://totalexpert....dzierzyn-kozle/ sam wiem po sobie jak było po pierwszym szkoleniu, na którym byłem. Pełna fascynacja, duża dawka cennej wiedzy i wielka motywacja do dalszej pracy. Dziś jestem już znacznie wyżej niż wtedy, gdy dopiero zaczynałem samorozwój dlatego polecam, bo to zawsze się opłaci :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)