Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: wyjazd szkoleniowo-integracyjny a polecenie podróży


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 29 kwiecień 2019 - 11:16

o a ja mam podobną zagwozdkę jak adel88, nicy wyjazd dobrowolny ale jednak jakos te dni trzeba by rolzliczyć w kadrach, czy np. Zarząd moze oswiadczyć ze dni te zarzadza się jako pracujące, jedynie miejsce się zmienia -Włochy ? czy jak inaczej?

Pojebało cię?
Praca we Włoszech?
Myśl babo! Biorą urlop bo to wycieczka.

Napisano 29 kwiecień 2019 - 10:04

o a ja mam podobną zagwozdkę  jak adel88, nicy wyjazd dobrowolny ale jednak jakos te dni trzeba by rolzliczyć w kadrach, czy np. Zarząd moze oswiadczyć ze dni te zarzadza się jako pracujące, jedynie miejsce się zmienia -Włochy ? czy jak inaczej? 


koleżanka

Napisano 19 kwiecień 2019 - 21:18

Jakie znowu urlopy - pracodawca wysyła ludzi na szkolenie połączone z integracją i chcesz aby pisali wnioski urlopowe ? To ty miałabyś im wypisywać urlopy ?

Wg mnie te dni traktuje się jako normalnie przepracowane - przecież nic im nie potrącasz z wynagrodzenia. 


Napisano 19 kwiecień 2019 - 07:08

Ok rozumiem, wyjazd jest dobrowolny, a w kwestii nieobecności dla tych osób w dni robocze ? Czy muszę wypisywać urlopy ? czy możemy zastosować nieobecność usprawiedliwioną płatną ? 


coli

Napisano 18 kwiecień 2019 - 17:44

Jak uczestnictwo jest dobrowolne to nie wypisuje delegacji ,ani nie przysługują diety Jak wyjazd jest na polecenie to ponosi wszystkie konsekwencje związane z wyjazdem 


Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:44

Czy pracodawca organizując wyjazd szkoleniowo-integracyjny dla kilkunastu osób z firmy, zapewniając im transport , zakwaterowanie, szkolenia i różne inne atrakcje ma jeszcze jakiś obowiązek wypisywać dla tych pracowników polecenie podróży służbowej ? czy należą się im jakieś diety ? 

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)