Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Porzucenie pracy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Dorota

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:35

Ja mam takie, żebyś spadał z tą reklamą


Bartek299

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:31

Apropo pracy to ja chcę zapytać o kierunek https://www.proeduka...stomatologiczna co byscie powiedzieli o tym? Czy w naszym kraju higienistka stomatologiczna ma szanse na zarabianie dobrych pieniedzy? Moja siostra ma juz dosc najnizszej krajowej, a konczy wlasnie 4 semestr wiec trzeba bedzie znalezc dobry gabinet stomatologiczny. Jakie macie przemyslenia w tym temacie?


Napisano 10 kwiecień 2019 - 12:16

Czyli nawet jeśli dostanę dyscyplinarkę, to nie muszę tego nikomu pokazywać? 


Napisano 10 kwiecień 2019 - 10:50

Nie będzie wiedział jeśli nie pokażesz jemu świadectwa pracy.
Nie pokazuj, 1 dzień to nie "majątek"

Napisano 10 kwiecień 2019 - 10:26

Witam, podjąłem swoją PIERWSZĄ pracę w McDonald's i wczoraj był mój 1 dzień. Postanowiłem zrezygnować i poinformowałem dziś o tym pracodawce. Pracodawca powiedział jednak, że obowiązuje mnie tygodniowy okres wypowiedzenia i muszę przepracować do końca tygodnia. Ja jednak powiedziałem, że nie dam rady tam dłużej pracować i nie przyjdę do pracy (grafik mam do piątku od 14 do 22). Pracodawca kazał mi poinformować kierowniczkę, że nie przyjdę do pracy i w piątek mam przyjść załatwić sprawę. Moje pytanie brzmi, czy wiążą się z tym jakieś konsekwencje w związku z moim "porzuceniem pracy" i czy jeśli jest to pierwsza praca to będzie gdzieś to odnotowane, że zostałem zwolniony ze względu na porzucenie? Wiem, że dostanę świadectwo pracy i czy jeśli nie chcę informować przyszłego pracodawcy o tym, że pracowałem kiedyś jeden dzień, to muszę to zrobić? Zostałem zatrudniony na okres próbny 3 miesiące. Podpisałem umowę.
 
Chodzi mi głównie o to, czy przyszły pracodawca będzie wiedział, że porzuciłem kiedyś swoją pierwszą pracę, mimo że nie chcę żeby o tym wiedział?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)