Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Sale konferencyjne, firmy eventowe, firmy szkoleniowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

jaroslaw35

Napisano 16 październik 2020 - 08:19

Bezpłatne warsztaty Informatyka w Produkcji oferują widzę w obszarze zarzadzania produkcją i logistyce.


Marek O

Napisano 25 maj 2020 - 13:04

Możecie przejrzeć sobie także systemy wystawiennicze dostępne w https://retio.pl/ . Jest to solidna firma, a oferta jest naprawdę bogata. Myślę, że każdy znajdzie tu materiały reklamowe i wystawiennicze dla swojej firmy. 


pepke

Napisano 27 styczeń 2020 - 15:03

Bardzo ważne jest również dostarczenie odpowiedniego kateringu. Wiele osob wyżywienie na konferencjach traktuje po macoszemu myślac, ze zapewnienie herbaty i krakersów wystarczy. Głodni ludzie będą myśleli tylko o tym aby coś przekąsić a nie o tym co mamy im do przekazania.

Poza tym smaczny katering buduje pozytywny obraz naszej firmy.

 

Ze swojej strony polecam kontakt z tą firmą ---> http://www.gastro-tour-serwis.pl/ Jest to profesjonalna firma kateringowa z Krakowa, która specjalizuje się w kateringu biznesowym. Działają równiez w dalszych okolicach. 


ewella82

Napisano 28 kwiecień 2019 - 15:58

Jak byście potrzebowali wsparcia firmy, która wypożycza i obsługuje równocześnie sprzęt konferencyjny, to mogę się podzielić namiarem na firmę, z który usług my nieraz korzystamy - http://3tech.pl Mają duże zaplecze sprzętowe i naprawdę ogarniętych techników. Polecam! 

 

Potwierdzam! My też korzystamy z ich sprzętu oraz obsługi technicznej. Naprawdę solidna firma, która "zęby zjadła" na tego typu realizacjach. Warto się do nich zwrócić, aby kompleksowo zajęli się dźwiękiem, nagłośnieniem i multimediami. 


kaja.idzi

Napisano 31 marzec 2019 - 18:33

Jak byście potrzebowali wsparcia firmy, która wypożycza i obsługuje równocześnie sprzęt konferencyjny, to mogę się podzielić namiarem na firmę, z który usług my nieraz korzystamy - http://3tech.pl Mają duże zaplecze sprzętowe i naprawdę ogarniętych techników. Polecam! 


Kowaler

Napisano 04 marzec 2019 - 16:13

Fajne jest centrum konferencyjne w Hotelu Nadmorskim - sami zobaczcie tutaj: https://nadmorski.pl...m-konferencyjne/ Bardzo fajna lokalizacja (nad samym morzem) i do tego w pięknym mieście - Gdyni. Zdecydowanie polecam!


mamarek44

Napisano 04 marzec 2019 - 13:43

Faktycznie, salę konferencyjną czasem jest cięzko znaleźć odpowiednią salę konferencyjną. Jednak jeśli zajrzysz tutaj http://www.salekonferencyjne.pl/sądzę, że bez problemu Ci sie to uda. Jest to bardzo ciekawa wyszukiwarka właśnie takich obiektów. Z tego co widzę to mozna tutaj znaleźć salę konferencyjną dopasowaną chyba do każdych preferencji!


fabrynka

Napisano 28 luty 2019 - 23:41

Wiadomo, że sprzęt na konferencje to must-have, nie wyobrażam sobie udanej konferencji bez nagłośnienia, światła czy jakichś multiemediów do wyświetalania contentu. Faktem jest, że warto sprawdzać, czy dany obiekt ma taki sprzęt na stanie. 


bibi87

Napisano 31 styczeń 2019 - 17:22

Mogę dorzucić namiar na sprawdzoną firmę, od której wypożyczamy sprzęt na konferencję (razem z obsługą) - http://www.3tech.pl/wypozyczenia.html, wiem z doświadczenia, że to cenny namiar, bo bez np. nagłośnienia czy ekranu lub projektora niejeden event by się nie odbył :)

 

Dobry kontrahent w tym biznesie to podstawa! My też się posiłkujemy sprzętem konferencyjnym pożyczonym od 3tech.pl, oczywiście ich technicy są nie do ocenienia, świetna i profesjonalna pomoc! :)


aronr

Napisano 17 styczeń 2019 - 16:25

Sala konferencyjna musi zostać odpowiednio wyposażona - najlepiej w taki sposób, aby spełniała wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Szukając firmy specjalizującej się w dostosowywaniu sal konferencyjnych do wymaganych standardów, proponowałbym skontaktować się z https://instalacje.n.../uslugi/lan-wan która ma w tym ogromne doświadczenie (w jej ofercie można znaleźć systemy konferencyjne).


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)