Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: studia i szkolenia nauczycieli


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Sleep

Napisano 04 czerwiec 2019 - 13:43

Dużo jest teraz możliwości rozwoju. ;)


michalwu

Napisano 24 maj 2019 - 10:44

Dla nauczycieli dobrym wyborem są studia podyplomowe. Jest to rzecz, którą po prostu warto odbyć nawet dla samego siebie, bo można tam zdobyć sporo doświadczenia, oraz dowiedzieć, się rzeczy, których w podstawowym toku studiów nie było. Ja polecam UE we Wrocławiu - https://www.podyplom....pl/studia.html. Sam tam studiowałem i z chęcią bym wrócił!


Maia

Napisano 25 kwiecień 2019 - 23:22

Na razie to trzeba pomyśleć jak zatrzymać nauczycieli w pracy, że o chęci brania udziału w szkoleniach, za które często sami płacą nie wspomnę.


Wojtek541

Napisano 24 kwiecień 2019 - 23:49

Co do ciekawszych szkoleń oraz warsztatów to tutaj na pewno mogę polecić abyście również sprawdzili https://www.mojebamb...dla-nauczycielii swoją odpowiedź kierują przede wszystkim do nauczycieli którzy zajmują się najmłodszymi i chcieliby ich zainspirować do rozwijania pasji oraz nauki kodowania. Dlatego sprawdźcie jak wyglądają takie warsztaty z robotem Photon i wnieście to do swojej pracy bo w wielu przypadkach na pewno to zaowocuje zdolni oraz inteligentynmi ludźmi na rynku pracy i nowych technologii.  


Napisano 24 listopad 2009 - 11:03

Proszę o podpowiedź jak zakwalifikować diety i noclegi za studia i szkolenia nauczycieli-do 441 czy do 430, jako całość kosztów na dokształcanie nauczycieli?dziekuję!

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)