Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Adwokat Starogard Gdański lub okolice


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 21 czerwiec 2019 - 10:20

Może to nie najbliższe okolice Stargardu, ale uważam, że do dobrego adwokata warto nawet te kilkadziesiąt kilometrów dojechać. Dlatego polecam Ci kancelarię  z Bydgoszczy, którą prowadzi Karl Bryś. Świetny fachowiec z wielu dziedzin prawa, w tym prawa gospodarczego. Możesz u niego zasięgnąć porady prawnej, poprosi o analizę, lub zlecić reprezentację siebie przed sądem. Można z nim także podpisać umowę na dłuższą współpracę jeśli jest taka potrzeba.


Napisano 18 czerwiec 2019 - 15:30

Masz na myśli tę kancelarię: www.cejrowski.pl ? Oni też przyjmują w Starogardzie, nie trzeba jeździć do Tczewa. Faktycznie są skuteczni, przynajmniej w prawie rodzinnym - ja osobiście miałam problem z uzyskaniem rozwodu kościelnego, bardzo mi pomogli i nawet koszty były ludzkie. 
Mam nadzieję, że w kwestiach gospodarczych będą równie skuteczni.


Napisano 16 czerwiec 2019 - 15:45

Polecam Kancelarię Cejrowski z Tczewa, z tego co się orientuję w Starogardzie też przyjmują. Tu masz numer telefonu: 605 320 837

Powodzenia


Napisano 12 czerwiec 2019 - 18:17

Potrzebuję dobrego adwokata, najlepiej ze Starogardu Gdańskiego lub najbliższych okolic. Chodzi o prawo gospodarcze, być może w grę będą wchodziły także kwestie prawne. Znacie kogoś?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)