Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: drukarka do firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

arek.f

Napisano 13 styczeń 2020 - 12:39

U mnie w firmie też korzystamy z drukarki HP wielofunkcyjnej i jesteśmy z niej bardzo zadowoleni.


Napisano 10 styczeń 2020 - 14:27

przystępne ceny to na allegro są, ja tam regularnie kupuję activejet, te zamienniki mi się już nie raz sprawdziły. Nie odczuwam różnicy między nimi a tymi tuszami jkie byly oryginalnie dołożone do drukarki


gorgon

Napisano 31 grudzień 2019 - 13:31

Trzeba też znaleźć dobre i sprawdzone miejsce gdzie będziemy zaopatrywać się w tusze  i tonery do drukarek. Z mojej strony mogę polecić sklep https://www.oleole.p..._tb-print.bhtml , gdzie dostępne są tusze w zasadzie do każdej marki i to w przystępnych cenach


Sitet443

Napisano 30 grudzień 2019 - 22:50

Podobno takie spiekanie selektywne świetnie sobie radzi z tworzeniem elementów. Idealnie pasuje to do wielu firm, które mają problem z doborem właśnie takich elementów. Dzięki temu wszystko wychodzi taniej i po prostu szybciej. A same elementy są świetnej jakości - niezawodne. 


michalwu

Napisano 28 grudzień 2019 - 19:51

Co do biurowych rzeczy takich jak właśnie drukarki czy inne biurowe akcesoria zawsze wybieram ten sklep https://www.pasazbiu...pinacze-13149-k. Można zamówić wszystko za 1 zamachem bez konieczności szukania po innych sklepach ;)


Napisano 12 grudzień 2019 - 21:44

jak do zdjęć to raczej atramentówka, bardzo dobre doświadczenia mam z brotherami, nigdy mi nie sprawiały problemu pod względem zamienników, a to ważny element w późniiejszej eksploatacji, koniecznie trzeba sprawdzić jakie zamienniki są i czy łatwo je kupić


luke45

Napisano 10 grudzień 2019 - 08:55

Ja polecam Canona lub HP.


ogonik3

Napisano 08 grudzień 2019 - 21:03

Bierz tylko i wylacznie laserowa


Martyneczka

Napisano 08 grudzień 2019 - 14:43

 Własnie o to mi chodzi by drukarka nie zamulała i by płynnie drukowała np zdjęcie czy jakąkolwiek stronę. A jak jest z oszczędnością tuszu ?/atramentu?

Hej ;) Wiesz co, tutaj jest coś takiego jak drukowanie bez kartridży.  W zestawie masz praktycznie zapas atramentu na 3lata ;) Poza tym urządzenie wykorzystuje pojemniki na atrament o dużej pojemności ;)  


Anastazja55

Napisano 07 grudzień 2019 - 21:07

 Hej ;) Ja mam drukarkę  właśnie tego producenta i powiem, ze jakośc jest bardzo dobra, Super szybko sie drukuje z internetu, jak chcesz wydrukować jakąs stronę czy coś. Wszystko jest mega wyraźne i co ważne drukarka nie zamula ;)

 Własnie o to mi chodzi by drukarka nie zamulała i by płynnie drukowała np zdjęcie czy jakąkolwiek stronę. A jak jest z oszczędnością tuszu ?/atramentu?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)