Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: Wiecie jaka jest najdroższa kawa na świecie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

koleżanka

Napisano 27 styczeń 2021 - 21:31

To zwierzę nazywa się luwak, żyje w Azji. 


hepina

Napisano 27 styczeń 2021 - 18:20

Kiedyś słyszałam, że najlepsza i chyba najdroższa kawa jest przeżuwana przez jakieś tam zwierzęta i zbierana dopiero po ich opróżnieniu. ;D Jakoś tak. ;D Ale mnie na taką kawę i tak nie stać. ;) Wolę kupić porządną w sklepie http://sklepzkawa24.pl/ która jest bardzo smaczna.


mleszczak

Napisano 22 grudzień 2020 - 15:46

Co do kawy to ja jestem jej wielkim fanem i bardzo lubię ją pijać, tutaj https://www.coffeea7...a/kawa/mielona/teraz szukam nowych których jeszcze nie próbowałem i zamówię je na próbę. A wy gdzie zamawiacie swoje kawy? Może też jakiś sklep mi polecicie? 


marina11

Napisano 24 lipiec 2019 - 12:04

jakos mnie to nie przekonuje


ksieg-32

Napisano 24 lipiec 2019 - 07:16

Dzięki za odpowiedzi Panowie, w ogóle Wam powiem że tam są super tam są artykuły. Teraz czytam kolejny poradnik, tym razem o tym jak zrobić espresso i powiem Wam, wszystko czytelnie rozpisane, naprawdę można polecać tego typu miejsca w sieci bo to czysta wartość :). Pozdrawiam!


gruda

Napisano 25 maj 2019 - 13:41

Jeśli kogoś stać to może sobie pozwolić na taką kawę, z pewnością jest zachwycająca.


michalwu

Napisano 20 maj 2019 - 20:39

Powiem, że kiedyś nie interesowałem się w ogóle kawą. Brałem pierwszą lepszą, a teraz sam zwracam na to uwagę, ale no niektóre odmiany są raczej poza zasięgiem budżetowym by pić je na co dzień.


ksieg-32

Napisano 14 maj 2019 - 18:21

Cześć, czytałem ostatnio na Blogu Chefstore taki artykuł - Najdroższa kawa świata i tam było po prostu super opisane co to takiego jest Kopi Luwak, z czego się ją produkuje. No naprawdę kosmos, polecam Wam szczerze tego typu artykuły, tym bardziej że na wspomnianym blogu chefstore pisali też o dwóch innych, równie ciekawych i niemal równie drogich odmianach kawy. Dla mnie to niesamowite, ile może kosztować taka zbyteczna w sumie rzecz jak nasza popularna "mała czarna".


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)