Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: dobry kurier


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PawluM

Napisano 11 luty 2020 - 18:29

Dzięki za polecenia, na pewno poprzeglądam sobie te stronki. Zainteresował mnie też ostatnio broker kurierski KurJerzy. Na pewno łatwo można znaleźć tu tanie przesyłki kurierskie, można nawet kilka, kilkanaście na jednej zaoszczędzić. Sprawdźcie sobie tu ich ofertę na stronie https://www.kurjerzy.pl/ Dobrze przygotujcie się do nadawania paczek, szczególnie gdy prowadzicie sprzedaż wysyłkową.


Kasiaso

Napisano 31 styczeń 2020 - 19:53

My korzystamy z firmy Riders, są solidni, terminowi i mają bardzo konkurencyjne promocje, http://www.riders.com.pl/promocje/ Cena jest konkurencyjna, a jakość usługi naprawdę na wysokim poziomie. 


emilion

Napisano 21 styczeń 2020 - 10:20

Jak do tej pory z żadnym z kurierów nie było problemów, czasami przed świętami dostawy zajmują więcej czasu ale akurat temu się nie dziwię. 


kerryjane72

Napisano 19 styczeń 2020 - 09:59

Dobry i tani kurier to na pewno większość z popularnych, bardziej znanych firm. Jednak sprawa wygląda tak, że każdą paczkę najlepiej indywidualnie rozpatrzyć. Zerknijcie sobie tu na stronkę https://www.znajdzkuriera.pl/ jeżeli chcecie szybko znaleźć taniego kuriera. Ta porównywarka będzie mega pomocna przy takim wyzwaniu.


grusz87

Napisano 27 grudzień 2019 - 17:19

Firma kurierska Riders, bardzo polecam. Często korzystamy z ich promocji http://www.riders.co...omocje/#tab-2-1, mają różne fajne oferty, korzystanie z których naprawdę się opłaca. Tak że zdecydowanie warto się zainteresować ich ofertą. Do tego są po prostu terminowi i solidni. 


GrzegorzDut

Napisano 28 listopad 2019 - 08:20

Ja korzystam zawsze z internetowych pośredników np;

globkureier.pl

epaka.pl

ceny mają bardzo podobne a za ich pośrednictwem można korzystać w usług wielu kurierów.


amelia7878

Napisano 27 listopad 2019 - 13:51

My korzystamy z usług firmy kurierskiej Riders, http://riders.com.pl/ Bardzo polecam :) Są terminowi, a u kurierów to przecież podstawa, ale też kulturalni. Zależy nam na dobrej obsłudze naszych klientów, a często wysyłamy im np. dokumenty za pomocą kuriera, więc jest to ważne, aby firma była profesjonalna. 


mleszczak

Napisano 31 październik 2019 - 19:04

Jeśli o mnie chodzi to kuriera po paczki zawsze zamawiam stąd https://www.fastpost.pl/ i powiem wam że warto bo ceny mają niskie i do tego zamówienie jest szybkie i łatwe. Obsługa profesjonalna, polecam.


abdrl00

Napisano 25 październik 2019 - 14:43

nei wiem jaki dobry ale wiem jaki najgorszy - fedex


JarekDon

Napisano 20 październik 2019 - 18:00

A czy zastanawiałeś się może nad wyborem paczkomatów InPost? Jeśli tak to warto zajrzeć na https://allekurier.p...post-paczkomaty gdzie dowiecie się więcej na temat zakresu cen, terminów oraz typów usług jakie dokładnie świadczą. Nasi klienci dość często ich wybierają dlatego zdecydowaliśmy się podjąć współpracę i naprawdę fajnie to wszystko współgra :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)