Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Praca za granicą, tak czy nie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mordawskitomasz

Napisano 25 styczeń 2020 - 19:02

Zobacz na oferty pracy w Polsce https://pracaonline.net/stala/gdansk a jeżeli chcesz zagranice to polecam Belgie 


Izak

Napisano 10 styczeń 2020 - 20:09

No właśnie, to zależy, o jaką pracę ci chodzi. Choć owszem na budowie czy w fabryce w Holandii, Niemczech czy Finlandii zarobisz 3 razy więcej niż w PL.


fashion.victim

Napisano 08 styczeń 2020 - 10:45

Zależy jaka praca i gdzie, ale tak szczerze to ja wolałabym nie pracować za granicą.


aniolek

Napisano 04 styczeń 2020 - 12:34

Moi zdaniem warto spróbować, ale należy wszystko sobie dokładnie zaplanować. Jeżeli o mnie chodzi pomyślałam między innymi o możliwości oglądania polskich seriali za granicą i o chronieniu mojej prywatności w sieci. W tych aspektach niesamowicie pomogło mi rozwiązanie jakim jest polski vpn. Na stronie: https://polskivpn.pl/ znajdziecie informacje dotyczące oferty, z której skorzystałam.


Gustav2

Napisano 29 kwiecień 2019 - 17:26

Zależy gdzie się wybierasz i jaką pracę tam podejmiesz. Tak czy siak, np. w Niemczech bez problemu zarobisz więcej niż w Polsce i jeszcze ci socjal dadzą...


Napisano 29 kwiecień 2019 - 09:50

Siostra pracuje w promedica24 w Niemczech, siedzi tam 2 lata, więc musi się jej praca opłacać. Ma tam wygodnie, bo za mieszkanie i jedzenie nie płaci wszystko co zarobi to jej zostaje. 


Maia

Napisano 25 kwiecień 2019 - 23:21

Wszystko zależy od branży. Trudno powiedzieć jak sprawa wygląda ogólnie.


IzabellaBiel

Napisano 24 kwiecień 2019 - 22:15

Zgadzam się z powyższym. Wszystko zależy od tego, czy masz jakiś fach. W niektórych zawodach lepiej zostać w kraju, bo fachowców brakuje więc i wynagrodzenia poszły w górę.


Bartek299

Napisano 18 kwiecień 2019 - 12:09

W Polsce jest sporo pracy, a ja nie rozumiem czemu ludzie wyjeżdżają... sam mam 3 zawody, a jednym z nich jest https://www.proeduka...chnik-masazysta  i sobie dorabiam robiąc ludziom masaże. Prawda jest taka, że jak się chce to można tylko trzeba dać od siebie trochę wysiłku i poświęcić się. Nie ma nic za darmo! 


mgzeta

Napisano 09 kwiecień 2019 - 16:19

Wszystko zależy od tego w jakim zawodzie posiadasz umiejętności. Myślę, że są zawody gdzie nawet u nas w kraju można zarobić więcej, oczywiście pracując. Bo za darmo pieniędzy się nie dostaje. Np. wydaje mi się, że nadal popularnym kierunkiem pracy za granicą są Niemcy. Np. na https://www.aterima-med.pl/ jest oferta pracy jako Opiekunka osoby starszej. I z tego co widzę są dodatkowe premie. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)