Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie zabiegi na zmarszczki polecicie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Lubliana

Napisano 13 sierpień 2019 - 19:38

Z mojego doświadczenia wynika, że najskuteczniejsze, a zarazem najbezpieczniejsze - bo potwierdzone certyfikatem - są specyfiki z kwasem hialuronowym od Restylane. Sama poddałam się zabiegowi po namowach koleżanki, której wcześniej tego producenta poleciła kosmetyczka, tłumacząc że ich produkty docierają głębiej w skórę. No to spróbowałam i nie zawiodłam się, moja skóra odzyskała młodość i sprężystość, a ja dobry nastrój. 


hepina

Napisano 30 lipiec 2019 - 21:20

No trzeba się pogodzić ze zmarszczkami, ale jednak kiedy pojawiają się one wcześnie, to kurcze jest to dobry pomysł by się ich pozbyć. No i dobra jest do tego m.in.https://cmeik.pl/oferta/mezoterapia/ mezoterapia.


anielaw

Napisano 30 lipiec 2019 - 20:52

Na zmarszczki nie robi się operacji plastycznych raczej. Wystarczą zabiegi medycyny estetycznej, jak np. botox. Polecam sobie o tym poczytać np. tu http://klinikasfera.pl/botox/ Super jest także osocze bogatopłytkowe, czasem robi się zabiegi kwasem hialuronowym. Wszystko zależy od tego, co zaproponuje lekarz, jakie są potrzeby skóry. Możliwości jest wiele :) 


Maker4

Napisano 25 lipiec 2019 - 22:00

Ile kosztują operacje plastyczne na zmarszczki?


wicehrabia

Napisano 23 lipiec 2019 - 13:08

Prędzej czy później ze zmarszczkami i tak trzeba się będzie pogodzić.


kolorowazelka

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:45

Jak z efektami? Zmarszczki się zmniejszyły?


ZosiaA

Napisano 10 lipiec 2019 - 13:53

Żelazko, z temperaturą nastawioną na len

dancewithhim

Napisano 10 lipiec 2019 - 13:33

Największym powodem zmarszczek jest opadanie twarzy.Wraz z upływem czasu, policzki mogą delikatnie opadać. Grawitacja działa na nasz wygląd Najlepszą i najprzyjemniejszą receptą na wzmocnienie mięśni policzków jest regularny śmiech. Naturalny lub wymuszony. Poza tym polecam poczytać sobie o ćwiczeniach oraz masażach twarzy bo te równiez mogą dawać bardzo dobre efekty. 
 
Jeśli chodzi o kosmetyki to warto stawiać przede wszystkim na naturalną pielęgnację. Z kosmetyków polecam zerknąć sobie na Dermolift:  https://korektor-zmarszczek.plMa dobry skład, w skladzie ma na przyklad naturalne algi, które pomagają w odnowie komórek skóry.

biggy

Napisano 23 czerwiec 2019 - 17:40

Botox. Skutecznie odmładza :) Radzę sobie poczytać o tym zabiegu w pewnym źródle, np. tu http://klinikasfera.pl/botox/, bo niestety w internecie jest mnóstwo niesprawdzonych informacji na temat botoksu... 


kamii29

Napisano 20 czerwiec 2019 - 11:28

Chyba najlepszy zabieg po 40 to osocze bogatopłytkowe, dużo wody i sen :)


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)