Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jakie zabiegi na zmarszczki polecicie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 31 grudzień 2019 - 15:16

Dużo zależy od tego, ile masz lat, w jakiej kondycji jest twoja skóra itp. Ciężko coś konkretnego doradzić na odległość. Na pewno pomocne są zabiegi na bazie kwasu hialuronowego lub mezoterapia. Ja na mezoterapii byłam dwa razy u pana doktora A.Kępy we Wrocławiu. Jestem bardzo zadowolona z efektu, skóra nabrala życia, rzadziej sięgam po podkład, bo nie jest mi już tak potrzebny.


wicehrabia

Napisano 28 grudzień 2019 - 11:45

Przed zmarszczkami i tak się nie ucieknie.


grusz87

Napisano 27 grudzień 2019 - 17:06

Pełna zgoda, najlepiej wybrać się do lekarza specjalisty, który wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej. Taka osoba może np. wykonać zabieg botoksu albo mezoterapii igłowej lub inny dobrany do potrzeb skóry. Mogę polecić świetnego lekarza - dra Migałę, który przyjmuje w Klinice Sfera w Warszawie. Ja osobiście planuję sobie zrobić zabieg wolumetrii, aby poprawić owal twarzy. 


dancewithhim

Napisano 27 grudzień 2019 - 10:44

Ja polecam wybrać się z tym nie do kosmetyczki ale do profesjonalnego salonu gdzie przyjmują lekarze. Tak abyście miały pewność,że wszystko będzie ok. Zabieg na twarz w salonie często jest inwazyjny, wszystko powinno być przeprowadzone w dobrych wraunkach, z zachowaniem odpowiedniej sterylności. Do tej pory byłam najbardziej zadowolona z
 
oczyszczania twarzy peelingami
 
mezoterapii igłowej ( nawilża)
 
Regularnie chodzę na to tutaj w Krakowie: http://ego-medspa.pl/manicure/W gabinecie wykonuję równiez manicure.

ZosiaA

Napisano 20 grudzień 2019 - 19:14

Żałosne te reklamy, po czymś takim murowane zmniejszenie klientów

andrzej777

Napisano 19 grudzień 2019 - 16:24

Obecnie zmarszczki to już nie jest problem. Oczywiście umiar, jak we wszystkim wskazany, a najlepiej dobrze wybrać gabinet w którym zajmują się takimi problemami. Moja żona chodzi do salonu haro laser spa w Sosnowcu i wiem, że p. Kasia jej dobiera zabiegi. Robiła jakiś zabieg z nakłuwaniem z kwasem hialuronowym i była zadowolona. Chciałem być tak miły i Wam coś podrzucić z ich oferty, a znalazłem takie małe podsumowani http://www.harolaser...-na-zmarszczki/ Chyba w sam raz :)


Patrycjusze

Napisano 19 grudzień 2019 - 12:25

Warto poczytać o tym zabiegu https://slimlife.pl/...ting-od-a-do-z/

Wampirzy lifting to popularny i nie inwazyjny zabieg który pozwala w znacznym stopniu poprawić wygląd naszej skóry nie tylko na twarzy.


Monkey_Funcky

Napisano 05 grudzień 2019 - 12:57

Ja używam wygładzającego żelu z węgla z Tołpy. Polecam, bo wygładza, złuszcza, oczyszcza. Rewelacja.


amelia7878

Napisano 27 listopad 2019 - 13:23

Najlepszy dla potrzeb danej skóry zabieg powinien dobrać lekarz :) U mnie tak to wyglądało, że zgłosiłam się do dra Migały w Klinice Sfera (http://klinikasfera.pl/ ) i doktor zaproponował różne możliwości. Wg mnie to bardzo dobre podejście, w końcu lekarz ma wiedzę i umiejętności, aby dopasować zabieg do potrzeb skóry. 


Napisano 26 listopad 2019 - 20:51

ja jestem zadowolona z wypełniacza który polecił mi mój lekarz - Restylane Skinbooster daje naturalny i długotrwały efekt. Bardzo jestem zadowolona z efektu i szczerze mówiąc pewnie powtórzę zabieg!


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)