Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Porównywarki sprzętu AGD/RTV


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

elka2002

Napisano 26 luty 2019 - 22:21

Na https://www.neonet.pl jest porównywarka sprzętu. Można dodać do porównania to co nas interesuje i zobaczyć, który sprzęt jakie ma funkcje, a dzięki temu co wybrać. Nie jest to jakieś skomplikowane, a w ten sposób można zrobić zakupy w atrakcyjnej cenie. Plusem też jest to, że sklep ma wiele promocji i można tam brać sprzęt na raty. 


aniolek

Napisano 08 styczeń 2019 - 23:19

Też porównywałam sprzęt AGD przed jego zakupem :) Chciałam kupić pralko-suszarkę i najkorzystniej było zdecydowanie na https://www.neo24.pl...kosuszarki.html. Taki sprzęt to super sprawa! Dzięki temu mogę prać i suszyć przy użyciu jednego sprzętu. A cena była naprawdę atrakcyjna, więc jestem zadowolona z zakupu :D 


kolorowazelka

Napisano 26 listopad 2018 - 12:32

Korzystacie z takich porównywarek? Adekwatne do jakości?


kamarek

Napisano 24 październik 2018 - 18:01

Przed zakupem sprzętu AGD warto dokładnie porównać jego cenę w różnych sklepach. Czasem ceny mogą znacząco się różnić, wynika to z wielu czynników. Aby znaleźć jak najkorzystniejszą ofertę warto zajrzeć na rankingmania.pl, gdzie znajduje się ranking najpopularniejszego sprzętu - pralek, lodówek czy zmywarek. Oprócz porównania modeli, znajduje się tam ciekawy poradnik, który pomoże dobrać idealny sprzęt, dopasowany do naszej kieszeni. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)