Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: biuro projektowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Arkadiusz Kędra

Napisano 15 maj 2020 - 09:14

Ja tak sobie myślę, że dzisiaj jednak lokalizacja nie ogranicza nas w żaden sposób, jeżeli chcemy wybrać projekt domu dla siebie. Bardzo wiele różnorodnych propozycji znajdziemy m.in. w ofercie https://www.domywsty...mu-malinowy.php . Są one bardzo różnorodne, w związku z czym zarówno miłośnicy klasycznych jak i nowoczesnych rozwiązań znajdą tam coś odpowiedniego dla siebie:)


Tomasz2

Napisano 12 maj 2020 - 11:41

Dobre biuro projektowe to podstawa, jeśli nie macie żadnego doświadczenia a chcecie by dom, który budujecie był wygodny i funkcjonalny. Mogę wam polecić sprawdzone biuro projektowe, które wykona wam projekt domu (indywidualny, albo adaptację projektu gotowego), ale również pomoże we wszystkich technicznych i formalnych problemach. Jest to Biuro Usług Technicznych Tomasza Łuczaka - http://inzynieris.kalisz.pl/.  Firma ma siedzibę w Kaliszu i jest niewielka, ale przyjmuje zlecenia z całej Polski, niezależnie od jej wielkości (domy jednorodzinne, ale także budynki komercyjne czy biurowe).  Wykonują projekty w technologii 3D, a także jeśli będziecie chcieli prowadzą całą budowę i dopilnują  wszystkie sprawy formalne, jak i techniczne.


iconsa

Napisano 02 listopad 2018 - 11:53

No właśnie nie prościej w wyszukiwarkę wklepać projektant wnętrz wrocław, projektant wnętrz warszawa albo coś z architektem?


luke45

Napisano 23 październik 2018 - 08:15

We Wrocławiu jest mnóstwo biur projektowych, wystarczy zerknąć do Google'a.


FlightZiomus

Napisano 22 październik 2018 - 12:17

Dzień dobry. Mam w planach budowę domu za jakiś czas i myślałem nad tym by zasięgnąć porady jakiegoś biura projektowego, ponieważ mam jeszcze kilka wątpliwości. znalazłem świetne biuro http://pswarchitektu...chitektoniczna/ znajomy bardzo zachwala


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)