Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Sklep internetowy - tworzenie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

mlodzikodia

Napisano dziś, 16:09

Własny sklep internetowy z ubraniami to wspaniały pomysł na pozyskanie nowych odbiorców zwłaszcza że jesteś w stanie go zaraz założyć dodatkowo w którym jesteś w stanie zaoferować fantastyczne ubrania i obuwie w świetnej kategorii oraz atrakcyjnej cenie. Jeżeli nie masz pojęcia w jaki sposób otworzyć sklep internetowy z odzieżą to napisz do nas i podpowiemy jak prosto otworzyć własny sklep internetowy z odzieżą który uruchomisz łatwo i skutecznie.


mtzd

Napisano 24 czerwiec 2020 - 06:24

Najpopularniejszy i najbardziej uniwersalny z polskich systemów jest na pewno Shoper. Doprecyzuj jeszcze, czy potrzebujesz integracji z jakimś systemem magazynowo- księgowym, a jeżeli tak, to z jakim?

 

Inne opcje to

woocommerce

presta

magento

drupal

 

Najlepsze i najszersze porównanie znajdziesz na tej stronie: https://darmowy-cms....-internetowego/ Opisane jest tutaj, jakie są najlepsze platformy do otwarcia własnego sklepu internetowego. 


osoba z polski

Napisano 08 czerwiec 2020 - 20:48

są dostępne przecież skrypty cms, i to darmowe jak np. wordpress. można zainstalować na stronie i dostosować samodzielnie. to proste jest.
sam nie korzystałem z takich rozwiązan, ale wiem, że są. warto potestowac stabilnosc takiego skryptu, czy np nie spadnie z rowerka, ale nie powinno. wystarczy na bieząco aktualizowac wtyczki i robić backupy bazy mysql(co kilka dni lub co tydzien) i powienno byc dobrze


Wojtek541

Napisano 08 czerwiec 2020 - 13:49

Akurat tworzenie sklepu internetowego nie musi być drogie bo m.in wybierając pakiet od redcart https://redcart.pl/pakiety-cenowe będziecie mogli sprzedawać swoje produkty, ale również skorzystać z integracji dropshippingowych którym mają naprawdę sporo (wraz z aktualizacjami stanów magazynowych itd), a do tego można liczyć na pełne wsparcie obsługi technicznej jeśli tylko pojawią się jakiekolwiek wątpliwości.


pawelszabla

Napisano 20 luty 2020 - 12:03

Praktycznie całą bazę wiedzy, jak to nazywam o produktach i kontrahentach mam w www.lomag.pl i sobie rozszerzyłem niektóre pola o kluczowe informacje o promocji, czy cechach rozliczenia. Bardzo uproszczona gospodarka magazynowa, dokumenty spoko można zaprojektować i nawet uwzględnić coś ze strategii identyfikacji wizualnej, jeżeli jesteś na takim poziomie.


ITPStudio.pl

Napisano 27 styczeń 2020 - 10:22

Jeśli jesteśmy początkujący w e-handlu to na pewno warto skorzystać z gotowych platform, szczególnie oferowanych przez wyspecjalizowane i doświadczone polskie firmy. Jest to o tyle ważne, że w ten sposób zyskujemy solidnego partnera, który jest na bieżąco z trendami, przepisami prawa i potrzebami użytkowników. Niezbędne jest też wsparcie techniczne ponieważ sklepy to bardzo rozbudowane i złożone systemy i w razie usterek trzeba mieć osobę do której można się zgłosić.
Zachęcamy też do lektury: https://itpstudio.pl...o-e-sklepu.html


Aniszym

Napisano 25 styczeń 2019 - 23:34

Sklepy z małą ilością produktów i niską częstotliwością aktualizacji asortymentu, bez problemu są prowadzone tylko przez właścicieli. 


ydzik

Napisano 25 styczeń 2019 - 15:10

Dużo lepszym rozwiązaniem jest zlecenie tego odpowiedniej firmie, która ma w tym doświadczenie. Postawią oni sklep na Prestashopie, dostaniemy wszelkie dostępy, wszystko będzie idealnie zoptymalizowane. Samemu niestety ciężko cokolwiek zdziałać, efekty nie beda zadowalające. Kiedy postawimy sklep to wystarczy już tylko zgłosić się choćby do http://www.s90.org.pl/ i niech oni już wdrożą odpowiednią strategie marketingową aby zacząć zarabiac na sklepie.


versia90

Napisano 05 grudzień 2018 - 01:10

Mysle ze fajna nisza na ten moment to odziez medyczna, spore marze i mala konkurencja tzn jest pare sklepow tutaj odzież medyczna


kolorowazelka

Napisano 26 listopad 2018 - 12:26

Widziałam darmowe szablony w sieci, wszystko zależy na tym co konkretnie was interesuje


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)