Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Prawnik od rozwodów w łodzi dla mnie


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 03 sierpień 2019 - 12:27

Świetnym prawnikiem jest Pani Monika Kitscha-Kwasiborska. Prowadziła moją sprawę rozwodową i udało się wywalczyć fajne alimenty dla mnie. Rozwód z orzeczeniem o winie męża. Sama bym tak tego wszystkiego nie potrafiła poprowadzić, a dzięki Pani adwokat udalo się wywalczyć to, co mi się należy. 


allaa1

Napisano 22 marzec 2019 - 01:22

Również szukam czegoś pod tym względem. Dzięki za wszelką pomoc!


roza15

Napisano 21 marzec 2019 - 17:16

Słyszałam o tej pani adwokat i nawet na tym http://www.skuteczny-adwokat.com/ czytałam opinie o niej .To najskuteczniejsza adwokatka z zakresu tego prawa w Łodzi i okolicy, a opiniom można wierzyć, bo wielokrotnie się powtarzają na bardzo wielu stronach. Ja również chcę ją poprosić o pomoc, może poprowadzi moją sprawę rozwodową. 


raku95

Napisano 04 marzec 2019 - 13:54

To bardzo trudne, kiedy trzeba się rozwieść. Sama to przechodziłam ale na szczęście spotkałam na swojej drodze Panią Magdalenę Chróścielewską http://chroscielewska-chroscielewski.com/. Dzięki jej pomocy i zaangażowaniu w sprawę udało mi się przede wszystkim bez większych problemów przejść przez wszystkie procedury i ominąć "czas naprawy" czyli separację. Jestem strasznie wdzięczna. 


Baklazanka

Napisano 01 marzec 2019 - 15:26

Ja polecam tę panią adwokat: https://www.adwokat-lodz.pl/Tylko nie wiem jak stoi z terminami i czy ma czas na kolejne sprawy. Zadzwoń, zapytaj. Jest naprawdę bardzo dobrym prawnikiem. Zna się na prawie rodzinnym, rozwodach. 


Napisano 20 luty 2019 - 14:07

Idź koniecznie do mecenasa Cyrańskiego. To najlepszy fachowiec od rozwodów w Łodzi. Prowadził moją sprawę i zakończyła się ona pełnym sukcesem, sąd orzekł wyłączną winę mojej żony. Wszystko dzięki temu, że mecenas Cyrański był zawsze świetnie przygotowany i bardzo aktywny, on się mega angażuje w sprawy, które prowadzi. Mogę go polecić każdemu, kto chce się rozwieść.

 

Ja też korzystałam z pomocy mecenasa Cyrańskiego. W mojej sprawie rozwodowej też potwierdził swoją klasę. Prowadził sprawę w wielkim stylu i z pełną skutecznością. Bardzo się cieszę, że trafiłam właśnie na niego.


Napisano 18 luty 2019 - 12:08

Idź koniecznie do mecenasa Cyrańskiego. To najlepszy fachowiec od rozwodów w Łodzi. Prowadził moją sprawę i zakończyła się ona pełnym sukcesem, sąd orzekł wyłączną winę mojej żony. Wszystko dzięki temu, że mecenas Cyrański był zawsze świetnie przygotowany i bardzo aktywny, on się mega angażuje w sprawy, które prowadzi. Mogę go polecić każdemu, kto chce się rozwieść.


elka2002

Napisano 09 luty 2019 - 23:45

Warto zerknąć sobie tutaj https://rozwod-i-pod...dzmi-rozwodzie/ . Myślę, że warto wiedzieć co może się stać ze wspólnymi pieniędzmi po rozwodzie. W ogóle na tym blogu jest sporo cennych wskazówek co do rozwodu i podziału majątku. Można się wiele dowiedzieć.


Napisano 18 czerwiec 2018 - 17:38

Syn korzystał z usług tego Pan w podobnej sprawie: Kancelaria Adwokacka Piotr Nawocki Adres: 91-347 Łódź, ul. Brukowa 6/8, II piętro, lokal 225 Telefon: 692-975-652 Email: adwokatpiotrnawocki@onet.pl

Syn jest zadowolony z efektu, sprawa potoczyła się szybko i bez większych problemów 

 


mleszczak

Napisano 15 czerwiec 2018 - 19:56

Idź do Pani Magdy, którą znajdziesz tutaj http://adwokatgorna.pl/prawo-rodzinne/Cechuje się tym, że jest dobrym prawnikiem rozwodowym w Łodzi, a konkurencji tutaj nie brakuje. Będę trzymać kciuki, aby rozwód się udał i abyś na wszystkim wyszedł bardzo dobrze. Trzeba też umieć się dogadać.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)