Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: prezent dla dziewczyny


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Gawron

Napisano 24 maj 2018 - 21:40

Może idź z nią najpierw do kina, a później na kolacje. W moim przypadku dziewczyna zawsze jest zadowolona.


Amoniaczek2

Napisano 24 maj 2018 - 07:23

Nie wiem co może być takiego fajnego dla dziewczyny. Myślę że na przykład wyjście do kina powinno być całkiem na miejscu. Na gruponie ostatnio udało mi się znaleźć w dobrej cenie promocyjnej do Oh-Kino. 


Patka79

Napisano 22 maj 2018 - 08:56

Może Twoja dziewczyna uwielbia kosmetyki tak jak ja i w takim wypadku możesz na przykład kupić jej naturalny balsam do ciała z oferty https://www.naturati...-masla-mgielki/ Rynek kosmetyków naturalnych rozwija się szybko z kilku powodów. Po pierwsze, od lat obserwujemy silny trend powrotu do zdrowszego, mniej przetworzonego jedzenia, często ekologicznego. Zwracamy się w kierunku świadomego stylu życia na wielu płaszczyznach, pracy, dbania o kondycję fizyczną i w końcu zdrowego dbania o urodę. Po drugie, zła prasa niektórych surowców kosmetycznych w ostatnich kilku latach przyczyniła się do tego, że intensywniej szukamy kosmetyków naturalnych, bo one tych wszystkich kontrowersyjnych substancji po prostu nie zawierają. Nie bez znaczenia jest też fakt, że kosmetyki naturalne są z reguły produkowane przez mniejsze firmy, a obecny konsument szuka produktów niszowych, tworzonych z pasją.


alutka011

Napisano 21 maj 2018 - 11:24

perfum, albo voucher na zabiegi/masaż


Kospas332

Napisano 19 maj 2018 - 11:50

ja lubię dawać prezenty związane ze spędzaniem wolnego czasu. Lubie kupować bilety do kina teatru, do aqaparku. Polecam


Informatorka

Napisano 18 maj 2018 - 21:17

Każda dziewczyna będzie zadowolona zarówno z ubrań jak i obuwia. Taki prezent, który nie musi być drogi, jak to często zdarza się, kiedy decydujemy się na jakąś biżuterię. Równie szczęśliwa będzie z eleganckich bucików. Na przykład multu oferuje teraz fajne promocje > https://multu.pl/pro...s/index/kobiety z których warto skorzystać. Zarówno te osoby które chcą sprawić komuś prezent, jak i dla własnych potrzeb. Wybór nie mały a modeli butów całe mnóstwo, dlatego nie sądzę, aby były jakieś większe problemy ze znalezieniem tego co jest nam potrzebne.


trwały

Napisano 15 maj 2018 - 16:38

Trzeba znać swoją dziewczynę. Jeśli nie wiesz co kupić, kup wino i porozmawiajcie.

Moja dziewczyna jest trochę nietypowa - jako zapalona motocyklistka na urodziny zażyczyła sobie nowy kask :) Domyślam się, że niewielu facetów ma możliwość wyboru takiego prezentu dla swojej dziewczyny. Wybrałem jeden z modeli kasku marki OZONE na motovit.com.pl. Udało mi się trafić z kolorem i rozmiarem. Gdyby ktoś szukał tego typu akcesoriów, to mogę polecić ten sklep - miła obsługa pomogła mi z wyborem najlepszego kasku w podanym zakresie cenowym. 


kamarek

Napisano 15 maj 2018 - 16:34

Biżuteria lub zegarek - w tym bym wybierał.


Napisano 04 maj 2018 - 19:51

dla dziewczyny to biżuteria lub kwiaty. raz jak swojej wysłałem bukiet czerwonych róż pocztą kwiatową to z miesiąc się nie kłóciliśmy,a fotkę od razu na fejsa wstawiła 


Fizo

Napisano 01 maj 2018 - 09:55

Na przykład książka kucharska.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)