Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: prezent dla dziewczyny


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

AlicjaB80

Napisano wczoraj, 20:46

Najlepszym prezentem dla dziewczyny jest biżuteria. Ja preferuję biżuterię ręczne robioną https://malafabryczk...a/bizuteria/128 Według mnie jest ona wyjątkowa, często wykonywana w pojedynczych egzemplarzach co daje poczucie posiadania czegoś unikatowego. 


poly87

Napisano 19 październik 2018 - 21:50

Jeśli potrzebujesz pomocy z wyborem to proponuję coś z tego:

Dobra książka, czekolada + wino, wyjście do teatru i restauracji, perfumy, bon do Spa, bielizna, bon na naukę makijażu, kosmetyki, torebka, biżuteria, wycieczka.

 

Jeśli nie wiesz co kupić to zawsze też możesz podpytać jej koleżanki lub ostatecznie niech zrobi Tobie listę i coś z niej wybierzesz.


ziomek123

Napisano 19 październik 2018 - 12:41

Ja mojej dziewczynie robię prezenty w postaci wyjścia do kina, teatru, kupuję karnet do spa lub na siłownie.


malinka28

Napisano 19 październik 2018 - 11:26

Myślę, że najlepszy prezent dla dziewczyny to zestaw z jej ulubionymi produktami. Czekoladki, herbaty, kawy, a może coś z produktami kinder. Ja bym się ucieszyła, oczywiście może to być dodatek do prezentu, albo sam prezent. Mega paka słodkości ucieszy każdą kobietkę:) 


wicehrabia

Napisano 27 wrzesień 2018 - 11:29

Przecież każdy swoją dziewczynę zna najlepiej ,więc czemu pytać o takie rzeczy obcych ludzi z forum?


Gutek56

Napisano 27 wrzesień 2018 - 08:05

Po roku czasu takie rady to chyba nie mają większego sensu. 


Patrycjusze

Napisano 26 wrzesień 2018 - 16:19

Czy będę oryginalny jak powiem może bielizna? Jeden z moich ulubionych sklepów z tym asortymentem https://ekskluzywna.pl

Z racji tego że jestem facetem w stacjonarnym sklepie słabo by było przebierać w tego typu garderobie dlatego takie rzeczy zamawiam w sieci, a moja partnerka akceptuje moje wybory z uśmiechem ;)


Patka79

Napisano 21 wrzesień 2018 - 01:53

Może pierścionek? Kobiety uwielbiają biżuterie a zwłaszcza pierścionki i gwarantuje Wam, ze ucieszą sie jesli im go wręczycie. Przypuszczam, że częśc z Was może miec problem z rozmiarem pierścionka, ale są na to sposoby i porady. Znajdziecie je np. tutaj 

https://www.karkosik...iar-pierscionka

fela1

Napisano 18 wrzesień 2018 - 14:03

Mając taki długi staż, to z pewnością znasz swoją dziewczynę. Ja mogę polecić zakup kosmetyków naturalnych do pielęgnacji ciała  - może jakiś egzotyczny olejek, którym będziesz robił jej masaż. Poszukaj tutaj https://kufereknatur...legnacja-ciala/.


miroslawszymkowak

Napisano 23 sierpień 2018 - 10:58

Ja polecam zainteresować się możliwościami jakie daje SPA, wszystkie kobiety lubią być kochane i zadbane, jeśli im to zagwarantujemy będą szczęśliwe:) ja swoją żonkę wysłałem do centrum SPA Derm Expert w Poznaniu, co by nie mówić wróciła odmieniona :)

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)