Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Kredyt


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Forumowicz84

Napisano 21 czerwiec 2020 - 20:46

Najpierw Profesjonalne doradztwo kredytowe, a dopiero później decyzja o kredycie, dlatego powinniście się dokładnie nad wszystkim zastanowić. 


Napisano 08 maj 2020 - 10:59

Jeśli nie musisz to nie zadłużaj się, racja. Ale kredyt wzięty z głową to nawet dobra decyzja. Dlatego ja wziąłem kredyt bez prowizji w Getinbanku - przejrzyste warunki, szybka decyzja kredytowa i gotówka na dowolny cel po niedługim czasie była u mnie.


mdert

Napisano 03 maj 2020 - 19:15

Cześć, wychodzę z założenia, że jak tylko możesz, to nie zadłużaj się. Jeśli bardzo potrzebujesz pieniędzy na remont, to prawdopodobnie wystarczy kredyt gotówkowy. Ma on gorsze oprocentowanie od hipotecznego, ale uzyskasz go znacznie szybciej i łatwiej. Przeglądnij porównanie kredytów gotówkowych, warto zwrócić uwagę na parametr RRSO. Właśnie dlatego podałem ten link, gdzie jest porównanie ofert w tabeli i możesz zastosować sortowanie po względem wybranego parametru.


Adaś2486

Napisano 24 marzec 2020 - 11:38

Spróbuj wejść sobie na stronę https://finrada.pl/pozyczki-jest tam tak dużo opcji kredytowych, że nie sposób nie znaleźć czegoś dla siebie, polecam.


mari8

Napisano 24 marzec 2020 - 09:15

Dla wielu osób temat kredytu jest niezwykle trudny i przejmujący. Nie ma się co dziwić - wzięcie kredytu we frankach to ogromne obciążenie, które wymaga ogromnego poświęcenia i zaangażowania. Polecam zatem sprawdzić http://www.frankowcy.pl/ gdzie każdy znajdzie pomoc i wsparcie, a także ciekawe artykuły i porady. 


justynakrosno

Napisano 20 marzec 2020 - 22:03

Ja dostałam kredyt na dobrych warunkach dzięki firmie ImperiumFinanse.pl, polecam https://imperiumfina...redyt-dla-firm/


justynakrosno

Napisano 20 marzec 2020 - 16:19

Ja miałam problem z uzyskaniem kredytu, brakowało mi trochę zdolności kredytowej, dostałam wskazówki co zrobić żeby zdolność odzyskać i z https://imperiumfina...konsolidacyjny/dostałam kredyt konsolidacyjny. polecam


Adaś2486

Napisano 05 marzec 2020 - 10:20

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie finrada.pl/pozyczki tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek.


zimbol

Napisano 07 luty 2020 - 12:20

Kredyty gotówkowe dla lekarzy są z innym oprocentowaniem, ostatnio znalazłem fajną stronę na ten temat https://www.17bankow...zka-dla-lekarzy. Zajrzyj informacje na niej podane są ciekawe i warte uwagi.


Forumowicz84

Napisano 28 styczeń 2020 - 09:25

Kredyt to dla mnie oczywiście bardzo ważna kwestia, ale zawsze wolę najpierw zebrać całą wiedzę, a dopiero później decydować się na jakieś rozwiązania, dlatego serdecznie polecam stronę http://kredytariusz.pl/ która dysponuje właśnie wiedzą na temat różnych kredytów, warunków i umów.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)