Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Rozpoczęcie ebiznesu


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

PawluM

Napisano 13 grudzień 2019 - 12:42

Jeżeli nie włożycie to nie wyciągniecie, to są żelazne zasady biznesu. Na pewno trzeba zainwestować i to sporo. Ja polecam postawienie na dobrą reklamę, jeżeli oczywiście macie już co reklamować :) Ja interesowałam się już działaniami online, głównie chciałbym się skupić na pozycjonowaniu stron. Znalazłem nawet firmę https://echomarketing.pl/ od takich zadań, może wam też się przydadzą ich usługi jeżeli prowadzicie swoje firmy, nie tylko w internecie.


Servus

Napisano 29 listopad 2019 - 22:50

Zdecydowanie przy prowadzeniu ebiznesu potrzebna jest świetna strona czy sklep internetowy, a później reklama w internecie. Trzeba zrobić coś, żeby ludzie się o nas dowiedzieli. Firma https://itholding.pl własnie oferuje takie reklamowe usługi.


gorgon

Napisano 28 listopad 2019 - 22:49

Możliwości pozyskiwania klientów jest tak naprawdę wiele, można to robić bezpośrednio a także w sieci. Jeśli chodzi o e-marketing to sporo ciekawych informacji znajdziecie na blogu http://i-content.pl/ . Można tu poczytać  o marketingu szeptanym, który doskonale sprawdza się w przypadku wsparcia sprzedaży, gdyż umożliwia bezpośrednią komunikację z użytkownikiem który przebywa w necie


MireczekW

Napisano 26 listopad 2019 - 15:12

:)


MireczekW

Napisano 26 listopad 2019 - 14:49

wiem, jak wazna jest reklama gdy prowadzi się własny biznes. Chcemy przecież ciągle pozyskiwać nowych klientów. Może jak chcesz docierać do kogoś nowego to zacznij od https://ibb.media/ba...-w-google-ads/. Wydaje mi się, ze jest to jedna ze skuteczniejszych form reklamy.


JarekDon

Napisano 05 wrzesień 2019 - 08:48

W mojej opinii jeśli już chcesz zacząć biznes w sieci to przede wszystkim pomyśl nad stworzeniem porządnej strony internetowej, czy też e-sklepu oraz skupcie się na pozycjonowaniu które przynosi wiele korzyści i znacząco przyśpieszy rozwój i wzrost klientów. U nas zajmowała się tym firma https://bitec.net.pl w której zapłacisz tylko za efekty i jak można się przekonać też po innych opiniach reprezentują wysoki poziom. 


Nelsia

Napisano 31 lipiec 2019 - 16:52

Widzę tutaj naprawdę świetne porady!


madzia001

Napisano 31 lipiec 2019 - 14:34

W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest zatroszczenie się o stronę internetową swojego sklepu. Na samym początku należy zakupić domenę oraz serwer. Nazwa domeny powinna być prosta do zapamiętania. Jeżeli nie posiadasz specjalistycznej wiedzy informatycznej, polecam zatrudnić osobę, która stworzy stronę sklepu. Możesz także skorzystać z gotowego szablonu. Hosting musi być szybki, ponieważ gdy strona zbyt długo się ładuje, klienci zniechęcają się i opuszczają sklep.

Należy zwrócić uwagę na to, by witryna była jak najlepiej zoptymalizowana pod względem SEO (pod kątem wyszukiwarek internetowych). Warto wiedzieć, jak reklamować sklep internetowy. Na początek polecam zająć się promowaniem w social media oraz Google Ads. Powodzenia! 


Naster

Napisano 27 lipiec 2019 - 20:26

Strona, lub sklep internetowy, to podstawa w dzisiejszych czasach. Nie wyobrażam sobie prowadzenia biznesu bez własnej strony www. Jeżeli szukasz kogoś odpowiedniego, kto profesjonalnie podejdzie do tematu i wykona Ci projekt, to zastanów się nad wyborem firmy https://www.itcent.pl/


domi.nika

Napisano 16 lipiec 2019 - 13:22

Jeśli chcesz żeby twoja strona internetowa wyświetlała się na pierwszym miejscu przeglądarki musisz odpowiednio ją wypozycjonować , przeczytaj więcej na ten temat w tym artykule https://www.art-mach...czy-sie-oplaca/


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)