Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Rozpoczęcie ebiznesu


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Drygu

Napisano 16 kwiecień 2018 - 13:54

MPomyśl też o staregii marketingowej dla sklepu, bez tego świata nie zawojujesz, musisz jakiś budżet na to też przeznaczyć, samo postawienie sklepu kleintów Tobie nie napędzi.


wiekuista

Napisano 09 kwiecień 2018 - 15:53

Ja się całkowicie zgadzam z moim poprzednikiem... Nic dodać oraz nic ująć...


Fizo

Napisano 09 kwiecień 2018 - 13:38

Tylko klient musi wyrazić wcześniej na to zgodę:)


Onstappent

Napisano 05 kwiecień 2018 - 23:21

Jeżeli chodzi o rozwój ebiznesu to przede wszystkim trzeba pomyśleć o odpowiednich narzędziach, które ułatwią komunikację i nawiązywanie relacji z klientem. W moim przypadku świetnie sprawdziła się wtyczka do wordpressa https://playsms.pl/b...e-do-wordpress/która umożliwia automatyczną wysyłkę smsów do klientów sklepu. Dzięki temu udało się zbudować bazę stałych klientów.


mgzeta

Napisano 30 marzec 2018 - 14:29

Teoretycznie racja, bo np. tu http://wolpol.com hurtownia w Wólce Kosowskiej też ma niezłą ofertę, ale nie zapominaj, że nie kupisz stamtąd pojedynczych par butów. Mrożenie kapitału może być problematyczne.


Kowalczuk

Napisano 21 luty 2018 - 11:38

Ja stoję przed dylematem założenia sklepu internetowego na bazie oferty, którą tu https://obuwie365.pl/ prezentuje hurtownia obuwia z Łodzi. Przez mnogość systemów zajmie mi to sporo więcej czasu, niż zakładałem.


Hernando

Napisano 22 listopad 2017 - 15:16

Samo założenie sklepu internetowego, to żaden problem i wygląda tak samo, jak założenie innej działalności. Oczywiście musisz poprosić kogoś, aby ci ten sklep w Internecie zrobił (chyba, że sam potrafisz). Problem pojawi się później, bo musisz ten sklep wypozycjonować czyli wprowadzić wysoko do wyszukiwarki. A to nie jest już takie proste. 

Niestety teraz pozycjonowanie wygląda całkiem inaczej niż np. 5 lat temu. Wtedy wystarczyło rozrzucić trochę linków pozycjonowanej strony w internecie. Teraz linki to tylko jeden z wielu elementów pozycjonowania - jest z tym rzeczywiście dość sporo pracy, ale obawiam się, że bez tego ruch na sklepie nie będzie zbyt duży. Znam firmę, która zajmuje się zarówno budową stron i e-sklepów, jak i pozycjonowaniem https://www.didwear.pl/  Widziałem wykonane przez nich strony i sklepy. Są dość eleganckie i nowoczesne. Pozycjonowaniem też zajmują się od lat.


wendi

Napisano 21 listopad 2017 - 23:21

To o czym musisz pomyśleć na początku to na pewno nazwa firmy  :)


ireneuszg

Napisano 10 listopad 2017 - 01:53

Można skorzystać z gotowych rozwiązań, są strony, gdzie można założyć sklep, bez potrzeby zatrudniania programisty lub kupowania takiego sklepu. A jeśli chce się mieć niezależny sklep, to trzeba kupić domenę, hosting i zamówić stworzenie sklepu, trochę to kosztuje.


Monkey_Funcky

Napisano 09 listopad 2017 - 18:18

samo rozpoczęcie biznesu to nie problem, potem zaczyna się jazda bez trzymanki.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)