Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Jak zaoszczędzić na kredytach?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

michalwu

Napisano 28 grudzień 2019 - 19:48

Jeżeli chcesz fajny bank to ja polecam Ci Nest Bank https://nestbank.pl/ bo mają bardzo dobrą ofertę i praktycznie każdy możliwy rodzaj kredytu tam zaciągniesz na dobrych warunkach. Sam mam u nich lokatę i konto i jako bank to bardzo sobie ich cenie ;)


Izak

Napisano 22 grudzień 2019 - 21:40

Jak zaoszczędzić na kredytach? Przede wszystkim je porównywać przed wyborem. Najlepiej wybrać te z najniższym oprocentowaniem ( http://www.financial...ego-sie-sklada/ ) ale trzeba również zwrócić uwagę na RRSO.


jadźka

Napisano 03 marzec 2019 - 13:18

Kredyt konsolidacyjny to najlepsza opcja żeby stanąć na nogi i wyjść z pętli zadłużenia. Jeśli suma miesięcznych rat przekracza nasze możliwości finansowe dzięki konsolidacji zmniejszymy wysokość raty i umożliwimy sobie regularną spłatę zadłużenia.


KasiaIn

Napisano 12 luty 2019 - 11:57

I tym samym kredyt również stał się droższy... Jest się z czego cieszyć.


dorotiss

Napisano 30 wrzesień 2018 - 15:00

A ja jestem bardzo zadowolona z kredytu konsolidacyjnego, dzięki temu nie muszę pamiętać o terminach spłat. W Habza doradca zaproponował mi kilka ofert banków i pomógł wybrać najlepszą https://habzafinanse...konsolidacyjny/
moja miesieczna rata jest teraz niższa a okres kredytowania się wydłużył.

mleszczak

Napisano 27 wrzesień 2018 - 20:08

W tym celu warto wybierać odpowiednie firmy pożyczkowe. Moim zdaniem ta https://pl.getbucks.comma naprawdę bardzo atrakcyjne warunki finansowe i małe oprocentowanie. Jest też znana na rynku i nie stosuje żadnych sztuczek prawnych. Cały proces jest łatwy i prosty a pieniądze otrzymujemy na konto nawet tego samego dnia. Polecam.


Sakara

Napisano 24 wrzesień 2018 - 12:49

Ja np brałem niedawno kredyt w segmencie rolniczym to współpracowałem z firmą : http://mbmagroconsulting.pl/, która pomogła mi wybrać najlepszą ofertę , więc polecam odezwać się do specjalistów,  dzięki nim na pewno uda się trochę zaoszczędzić , ja jestem zadowolony ze swojej oferty, którą otrzymałem. 


tatarczuk

Napisano 21 wrzesień 2018 - 14:37

Hasło jak zaoszczędzić na kredytach brzmi dosyć absurdalnie, jakby osoba, ktora je zaciąga korzystała  z nich masowo jak z masla do kanapek. Jeśli nie chcesz być startny przy zaciąganych kredytach może pomyśl o czymś z rrso 0%. Poprzeglądaj rankingi chwilówek i wybierz coś dla siebie.


jadźka

Napisano 21 wrzesień 2018 - 06:34

Umów się na rozmowę z doradcą kredytowym ( w firmie doradczej, a nie konkretnego banku oczywiście : ) i  z jego pomocą szukaj najlepszego kredytu. Sukces murowany i na pewno będzie dużo taniej niż jak będziesz robił to w pojedynkę bo zwyczajnie jak w tym nie siedzisz nie masz takiej wiedzy jak doradca kredytowy https://habzafinanse.com.pl/.


KasiaIn

Napisano 18 lipiec 2017 - 11:28

Jak zaoszczędzić na kredytach? Po prostu, nie korzystać.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)