Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: wzdęcia – tylko ja to mam??


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 27 styczeń 2020 - 11:03

Ja mam wzdęcia z przejedzenia ale i jak zjem jakieś wzdymające potrawy, wtedy od razu brzuch duży do tego dochodzi jeszcze te uczucie pełności. Po ulgasimie wszytsko dosyć szybko mija, brzuch wraca do normalności, dla mnie te tabletki to zbawienie


skromna85

Napisano 21 listopad 2019 - 15:49

Przed zakładaniem tego typu tematu warto skorzystać z opcji szukaj na forum. Dużo tego tutaj już było.


kamra

Napisano 19 listopad 2019 - 19:48

A na mnie zwyczajnie takie herbatki nie działają, chyba, że w litrach musiałabym pić :) A np. po ulgasimie niemal natychmiast wzdęcia mijają i nie męczę się, mija też te uczucie pełności, szybko dobrze się czuję.


Napisano 19 listopad 2019 - 19:44

Zawsze biorę ulgasim bo działa mega szybko.  Często mam skłonność  do wzdęć wiec jak tylko za bardzo się najem to od razu mam brzuch wywalony jak balon. A po tej jednej tabletce ulga przychodzi szybciutko.


Monkey_Funcky

Napisano 08 październik 2019 - 08:31

herbatki ziołowe jak najbardziej ale przecież wzdęcia nie pojawiają się z nikąd. Ja mam z nimi problem tylko wtedy, kiedy zjem coś ciężkostrawnego.


Karola12b

Napisano 01 październik 2019 - 11:58

Zamiast jeść tabletki bez opamiętania, zrób sobie ziołową herbatkę na wzdęcia np. z szałwii lub kminku. To dużo skuteczniejsze i zdrowsze ;)


Monkey_Funcky

Napisano 01 październik 2019 - 10:24

proponuję zastanowić się czy dobrze się odżywiasz bo wzdęcia często są wynikiem nieprawidłowej diety.


Formala

Napisano 30 wrzesień 2019 - 21:12

A jakis probiotyk biezesz?  Moze masz problem z jelitami i przydaloby sie dostarczyc troche zywych kultur bakterii.. Kup sobie diflos https://www.smartpha...produkty/diflos jest najlepszy


barakuda

Napisano 28 wrzesień 2019 - 10:26

Wzdęcia ma każdy :) Zależy co się je :D No, ale ta żadna choroba. Łykasz np. Kebene i masz spokój ze wzdęciami.  


Agnieszka17

Napisano 21 sierpień 2019 - 14:14

Jeśli to są jakieś sporadyczne przypadki to można pomóc sobie ziołami.Ale... Jeśli taka sytuacja trwa zbyt długo to wtedy jak najszybciej trzeba udać się do lekarza. Moja koleżanka miała takie problemy ,trochę zbagatelizowała sprawę i jak już kilka miesięcy non stop ją to męczyło to wybrała się do lekarza. Okazało się że zaszły jakieś zmiany na jelitach i musiała poddać się zabiegowi. Operował ją zespół doc.Kołodziejczak w Szpitalu św.Elżbiety. I dobrze ze tam trafiła bo mają tam doskonałych specjalistów. Teraz jest już dobrze, wróciła do zdrowia ale nie wiem co by było gdyby nadal to ignorowała. Także reasumując nie wolno niczego zaniedbywać.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)