Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Co na stres i bezsenność?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Monkey_Funcky

Napisano 01 lipiec 2020 - 10:42

Ja nie będę polecać żadnych środków farmakologicznych a jedynie aby znaleźć sobie swój własny sposób, który pozwoli się zrelaksować i zdystansować do problemów np. siłownia, film, książka itp. 


Muran

Napisano 27 czerwiec 2020 - 13:24

Przyczyn bezsenności może być wiele. Ostatnio znalazłem dość ciekawy artykuł https://godre.pl/blo...-ksiezyca-a-sen, że na bezsenność mogą mieć wpływ np. różne fazy księżyca. Naukowcy dowiedli, że w pewnym stopniu oddziaływują one na poziom melatoniny w organizmie. Niezależnie od przyczyn zaburzenia snu warto jest zawsze pamiętać o takich podstawach jak wygodne miejsce do spania, a także chodzenie do łóżka o regularnych porach.


aniolek

Napisano 24 czerwiec 2020 - 20:54

Uważam, że każda porada w tym temacie może być cenna, więc dobrze że dzielcie się swoim doświadczeniem. Tak się składa, że ja naprawdę długo walczyłam ze swoją bezsennością i w tym momencie mogę śmiało powiedzieć, że mam to pod kontrolą. Wszystko dzięki produktowi takiemu jak https://melatonina.pl/ Dowiedziałam się o nim od mojej koleżanki z pracy i bez zastanowienia kupiłam wówczas pierwsze opakowanie. Teraz stosuję ten środek regularnie i w końcu pozbyłam się całkowicie swoich problemów ze snem. Mam nadzieję, że moja wypowiedź w tym temacie będzie dla kogoś z Was przydatna.


ilonakaminska80

Napisano 01 czerwiec 2020 - 09:55

stres w głównej mierze może wpływać na jakość snu...

Jeśli chcesz lepiej sypiać może zdecyduj się na zmianę materaca? Najlepiej taki, który idealnie dopasuje się do Twojego ciała oraz taki, który będzie odpowiadał Twoim preferencjom.
 


zimbol

Napisano 31 maj 2020 - 13:03

Ja jak czymś się stresuje to staram się coś oglądać aby zapomnieć o nieprzyjemnościach. Na vod https://www.ogladaj.to/ zazwyczaj oglądam jakieś ciekawe filmy online. 


Jarecki85

Napisano 26 maj 2020 - 13:45

Na takie przypadłości pomóc mogą zmiany naszego stylu życia na bardziej zdrowe. Odpowiednia dieta, nieco mądrej suplementacji https://www.bodypak....whey-1000g.html i zdrowa dawka aktywności fizycznej pozwolą na odstresowanie się i wypracowanie zdrowego snu.


TonyC

Napisano 25 maj 2020 - 20:52

U mnie odpowiedź na pytanie, jak radzić sobie ze stresem jest bardzo prosta. Wystarczy odprężająca kąpiel przy relaksacyjnej muzyce. Nie potrzebuje leków ani suplementów. Gwarantuję, że po takim domowym SPA wraca energia do życia, a wszystkie złe emocje stygną wraz z temperaturą wody. 


Ares990

Napisano 25 marzec 2020 - 19:41

Również stosuję cbd olej. Chodzę bardziej wyluzowany i rozdrażniony. No pomaga mi w pracy, w której nie powiem doświadczam dużego stresu. Polecam sprawdzić pozdrawiam 


NieAndrzej

Napisano 19 marzec 2020 - 11:42

Ja od jakiegoś czasu zażywam te całe CBD. Chyba mniej się stresuję, jeśli można tak powiedzieć podczas tego co się w okół dzieje


Forumowicz84

Napisano 03 marzec 2020 - 21:59

Proponuję pić melisę. Jeśli to nie pomoże udaj się do lekarza


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)