Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: narzędzia


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

ksyndia

Napisano 30 czerwiec 2020 - 17:20

W razie jakbyście poszukiwali narzędzi potrzebnych do obróbki stolarskiej to warto zwrócić uwagę na ofertę tego producenta https://winter-holzt...pily-formatowe/ . Wyróżnia się na rynku jakością urządzeń, przez co został dostrzeżony nawet na rynkach europejskich


Wojtek541

Napisano 29 czerwiec 2020 - 11:37

Jak narzędzia i osprzęt elektryczny to koniecznie zwróćcie uwagę na hurtownię elektryczną https://laseratl.com...e-ognioodporne/gdzie znajdziecie również wysokiej klasy kable ognioodporne. Dobre ceny i brak problemów ze strony obsługi, która także jest w stanie sprawnie pomóc w razie pytań, bądź komplikacji. Pozdrawiam i oby praca była w pełni efektywna!


G0siaa

Napisano 20 maj 2020 - 07:40

Kilka tygodni temu zamówiłam klucze dynamometryczne, hydrauliczny przecinak kabli oraz piłę brzeszczotową pneumatyczną od firmy www.mechanizacja.pl. Jestem bardzo zadowolona z ich jakości oraz starannego wykonania. 


Napisano 24 kwiecień 2020 - 21:59

barakuda ja teraz uikam jak ognia marketów budowlanych, przeez to że pozamykane w weekendy to ludzie dostali szału z zakupami i są mega kolejki, wolę zamawiać w necie, na narzedzia.pl regularnie zamawiam. Urządzeń AEG mają bardzo duży wybór, nawet znalazłem u nich sztyfciarkę której nigdzie nie mogłem stacjonaniee dorwać


wolna

Napisano 21 kwiecień 2020 - 08:02

Moim zdaniem warto mieć pod ręką także specjalistyczną chemię techniczną. Mogą przydać się na przykład smary. Te i wiele innych produktów znajdziecie w sklepie internetowym https://chemiatechni...smary-grafitowe .


Marek1989

Napisano 14 kwiecień 2020 - 11:49

Polecam sprawdzić ofertę tego sklepu przy takiej pracy przyda się odzież ochronna https://bhpfast.pl/o...z-ochronna.html


luke45

Napisano 09 kwiecień 2020 - 09:46

Ja teraz szukam jakiejś nowej kosiarki.


barakuda

Napisano 08 kwiecień 2020 - 13:44

Wiele jest dobrych firm, sęk w tym, żeby ktoś doradził, żeby firma miala na miejscu serwis itp. Odradzam kupowanie elektronarzędzi w marketach budowlanych, bo ich jakość i żywotność pozostawia wiele do życzenia. Mieszkańcom Olsztyna polecam przede wszystkim Budrent, gdzie można też wypożyczyć narzędzia.


Napisano 22 marzec 2020 - 22:07

Na pewno mogę polecić elektronarzędzia AEG. Od dawna mi ta marka znana, bo część sprzętu dostalem w spadku od ojca, który już przeszedł na emeryturę. Szczególnie ich urządzenia akumulatorowe lubię, są mocne, trwałe i nieźle znoszą nawet duże przeciążenia.


Napisano 24 luty 2020 - 17:19

Jeśli chodzi o solidne narzędzia do warsztatów to sprawdzi wam się autoryzowany przedstawiciel RODCRAFT czyli   rodcraftnarzedzia.pl/ Mają w ofercie m.in. narzędzia pneumatyczne Rodcraft, narzędzia ręczne Genius a także narzędzia i materiały wulkanizacyjne wiodących na rynku firm. Firma jest z Warszawy. Gwarantuję, że spodobają wam się ich rozsądne ceny i wysoka jakość produktów.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)