Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Skąd brać porady księgowe


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 3 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

bronson

Napisano 26 marzec 2016 - 11:45

Jadwiga do opieki nad Twoją firmą czy działalnością otrzymujesz indywidualnego księgowego, który doradzi Ci w sprawach podatków, rozliczeń i rachunkowości. Możesz także skorzystać również z porad eksperów bankowości i finansów, prawników czy radców podatkowych. Zreszta wejdź na stronę http://taxcare.pl/produkt/ksiegowosc- tu znajdziesz sporo informacji.


Napisano 23 marzec 2016 - 17:39

Te na stronie mają bezpłatne, a jak jest z normalnymi poradami księgowymi? Jestem ciekawa, bo już nasuwa mi się kilka pytań i pewnie jak się zastanowię, to będę miała jeszcze kilka.


bronson

Napisano 11 marzec 2016 - 21:34

Oczywiście, że biuro rachunkowe. Bardzo dobre i darmowe porady z zakresu księgowości można tez znaleźć na stronie Tax Care http://taxcare.pl/blog/ksiegowa-radzi


nataliakl

Napisano 29 luty 2016 - 10:59

Najlepszym źródłem wiedzy jest dobre biuro rachunkowe, w którym pracują doradcy podnoszący kwalifikacje (co wynika z obowiązku związanego z pełnieniem tego stanowiska), potrafiący doradzić w kwestii optymalizacji podatkowej i z możliwością reprezentacji klienta przed organami administracyjnymi :)


drBlack

Napisano 25 luty 2016 - 15:51

Cześć wszystkim smile.png

 

Poszukuję jakiegoś dobrego i sprawdzonego źródła porad księgowych. Co sądzicie np. o czymś takim http://fabrykawiedzy...ksiegowosc.html Jest to według Was warte uwagi?


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)