Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Reklama firmy w sieci


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pepke

Napisano 12 marzec 2020 - 08:14

To trochę słabo, z tego względu, że Adwords, mimo że droższy, to jest skuteczniejszy. W przeciwieństwie do innych systemów, działa na zasadzie remarketingu, czyli jeżeli ktoś czegoś szuka w sieci, to później Adwords, będzie wyświetlał reklamy przez kilka dni - aż użytkownik kliknie i skorzysta z oferty. 

 

Ze swojej strony polecam docenić równeiż reklamy na facebooku i na instagramie

http://www.mediaboss...arto-je-wybrac/

 

Bardzo wiele osób szuka na tych portalach usług. 


gorgon

Napisano 06 wrzesień 2019 - 12:05

Generalnie reklamę warto dywersyfikować, to nie tak że skupiamy się na jednej metodzie i tylko w nią inwestujemy. Warto to dobrze zaplanować i przeanalizować, które z dostępnych narzędzi sie sprawdzą. W przypadku np. oferowania usług czy biznesu e-commerce warto przemyśleć marketing szeptany, można sobie o nim poczytać na blogu http://i-content.pl/ . Ma wiele zastosowań, np. umożliwia budować świadomość marki czy też wspiera działania sprzedażowe


Agnieszka17

Napisano 26 sierpień 2019 - 17:33

Bardzo dobrą forma reklamy jest http://amplifying.pl/ Moja koleżanka poszła do agencji marketingowej gdzie własnie dzięki amplifyingowi stworzyli jej bardzo dobry marketing.Amplifying jest bardzo skutecznym narzędziem w promocji marki a  agencja ta  bardzo profesjonalnie podchodzi do kampanii która prowadzi,konsultuje wszystko z klientem.


Gretti

Napisano 22 sierpień 2019 - 11:27

Jakiś czas temu znajomy polecił mi firmę, która specjalizuje się w takiej kwestii jak google adwords, mają swoją siedzibę w Częstochowie. Wszystkie szczegóły możecie znaleźć na ich stronce: https://jasnastronareklamy.pl Podrzucam bo może i Wam przydadzą się takie informacje ;) Według mnie reklama w internecie w obecnych czasach ma kluczowe znaczenie.


Naster

Napisano 27 lipiec 2019 - 22:26

https://www.itcent.pl/- to firma zajmująca się programowaniem stron. U nich możesz liczyć na indywidualny projekt, według swoich wytycznych, bez narzucania czyichś rozwiązań.  Jeżeli cenisz sobie niezależność, to będzie to doskonały wybór. 


PawełP32

Napisano 16 maj 2019 - 12:02

W przypadku działań marketingowych w sieci polecam sprawdzić Ci również ofertę działań od iWizerunek https://iwizerunek.pl/buzz-marketing/ poczytaj sobie jak dokładnie działają. To skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów i stworzenie pozytywnego wizerunku twojej firmy w sieci. Oczywiście najlepiej gdy takie działania wykonują profesjonaliści bo to wtedy przekłada się na wzrost zysków i klientów. 


BarbaraGruszka

Napisano 06 maj 2019 - 07:38

Dwie najważniejsze rzeczy

 

1. Założenie fan page na facebooku oraz regularne aktualizowanie tej strony. Wiele osób szuka usług właśnie na tym portalu a nie na stronach www.

 

2. Własna strona www i pozycjonowanie jej.

 

Można też zastanowić się nad gadżetami reklamowymi. Warto jest dorzucać taki gadżet co jakiś czas do zakupów i wiele osób skusi się na ofertę właśnie po to aby coś dostać za free.... Wiecie jacy są ludzie ;)

 

Więcej o sposobach skutecznej reklamy poczytacie sobie w tym artykule:

https://moszczenica....-co-wybrac.html


aronr

Napisano 16 kwiecień 2019 - 07:12

Chcąc zwiększyć liczbę pozyskanych klientów, warto zadać o prawidłową komunikację ze swoimi potencjalnymi klientami. Z pomocą mogą przyjść nam chatboty. Jeśli z jakiś powodów nie jesteśmy w stanie zająć się ich ustawieniem samodzielnie, powinniśmy skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, która się w tym specjalizuje. Niewątpliwie zalicza się do nich firma https://greenparrot....ferta/chatboty/ wyspecjalizowana w szeroko pojętym marketingu internetowym.


tomekMar

Napisano 15 marzec 2019 - 20:07

reklama w internecie to zawsze wielka niewiadoma - reklama banerowa to juz ponoc jest nieskuteczna. ludzie odruchowo na to nei zwracaja uwagi. lepiej promuj sie na wlasnej stronie sklepu czy usługi i badz wysoko w wyszukiwarkach


leVita

Napisano 09 luty 2019 - 09:52

Podobno nie szata zdobi człowieka. To może dobrze wypozycjonowana strona internetowa. Mamy obecnie kilka szkół przebicia się ze swoją obecnością w sieci internetowej. Jedni zakładają blogi, inni udzielają się na portalach społecznościowych, jeszcze inni mają firmowe strony internetowe. Oczywiście dla firm najlepiej jak się połączy różne rodzaje stron, ale to wymaga już zatrudnienia agencji e-marketingowej. To się łączy z dysponowaniem odpowiednim budżetem. Są różne opinie na ten temat. Nawet osoby które sprzedają coś przez internet zastanawiają się czy robić to poprzez własny sklep internetowy, czy korzystać z platformy handlowej typu Allegro. Z pewnością w tym zakresie doradzi wam i pomoże w realizacji waszej wizji zaistnienia w sieci New Project, agencja copywriting i skutecznego SEO Łódź - newproject.biz.pl

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)