Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Reklama firmy w sieci


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

maciek_p

Napisano 06 kwiecień 2020 - 15:32

Nie mając odpowiedniej wiedzy i nie chcą utracić budżetu przeznaczone na promocję (nie osiągając przy tym zamierzonego efektu) najrozsądniej byłoby skorzystać z oferty profesjonalnej firmy i jej powierzyć promocję swojego przedsiębiorstwa. Na rynku nie brakuje firm wyspecjalizowanych w marketingu internetowym. Ta: https://virtualpeople.pl/jest jedną z nich.


pepke

Napisano 12 marzec 2020 - 08:14

To trochę słabo, z tego względu, że Adwords, mimo że droższy, to jest skuteczniejszy. W przeciwieństwie do innych systemów, działa na zasadzie remarketingu, czyli jeżeli ktoś czegoś szuka w sieci, to później Adwords, będzie wyświetlał reklamy przez kilka dni - aż użytkownik kliknie i skorzysta z oferty. 

 

Ze swojej strony polecam docenić równeiż reklamy na facebooku i na instagramie

http://www.mediaboss...arto-je-wybrac/

 

Bardzo wiele osób szuka na tych portalach usług. 


gorgon

Napisano 06 wrzesień 2019 - 12:05

Generalnie reklamę warto dywersyfikować, to nie tak że skupiamy się na jednej metodzie i tylko w nią inwestujemy. Warto to dobrze zaplanować i przeanalizować, które z dostępnych narzędzi sie sprawdzą. W przypadku np. oferowania usług czy biznesu e-commerce warto przemyśleć marketing szeptany, można sobie o nim poczytać na blogu http://i-content.pl/ . Ma wiele zastosowań, np. umożliwia budować świadomość marki czy też wspiera działania sprzedażowe


Agnieszka17

Napisano 26 sierpień 2019 - 17:33

Bardzo dobrą forma reklamy jest http://amplifying.pl/ Moja koleżanka poszła do agencji marketingowej gdzie własnie dzięki amplifyingowi stworzyli jej bardzo dobry marketing.Amplifying jest bardzo skutecznym narzędziem w promocji marki a  agencja ta  bardzo profesjonalnie podchodzi do kampanii która prowadzi,konsultuje wszystko z klientem.


Gretti

Napisano 22 sierpień 2019 - 11:27

Jakiś czas temu znajomy polecił mi firmę, która specjalizuje się w takiej kwestii jak google adwords, mają swoją siedzibę w Częstochowie. Wszystkie szczegóły możecie znaleźć na ich stronce: https://jasnastronareklamy.pl Podrzucam bo może i Wam przydadzą się takie informacje ;) Według mnie reklama w internecie w obecnych czasach ma kluczowe znaczenie.


Naster

Napisano 27 lipiec 2019 - 22:26

https://www.itcent.pl/- to firma zajmująca się programowaniem stron. U nich możesz liczyć na indywidualny projekt, według swoich wytycznych, bez narzucania czyichś rozwiązań.  Jeżeli cenisz sobie niezależność, to będzie to doskonały wybór. 


PawełP32

Napisano 16 maj 2019 - 12:02

W przypadku działań marketingowych w sieci polecam sprawdzić Ci również ofertę działań od iWizerunek https://iwizerunek.pl/buzz-marketing/ poczytaj sobie jak dokładnie działają. To skuteczny sposób na pozyskanie nowych klientów i stworzenie pozytywnego wizerunku twojej firmy w sieci. Oczywiście najlepiej gdy takie działania wykonują profesjonaliści bo to wtedy przekłada się na wzrost zysków i klientów. 


BarbaraGruszka

Napisano 06 maj 2019 - 07:38

Dwie najważniejsze rzeczy

 

1. Założenie fan page na facebooku oraz regularne aktualizowanie tej strony. Wiele osób szuka usług właśnie na tym portalu a nie na stronach www.

 

2. Własna strona www i pozycjonowanie jej.

 

Można też zastanowić się nad gadżetami reklamowymi. Warto jest dorzucać taki gadżet co jakiś czas do zakupów i wiele osób skusi się na ofertę właśnie po to aby coś dostać za free.... Wiecie jacy są ludzie ;)

 

Więcej o sposobach skutecznej reklamy poczytacie sobie w tym artykule:

https://moszczenica....-co-wybrac.html


aronr

Napisano 16 kwiecień 2019 - 07:12

Chcąc zwiększyć liczbę pozyskanych klientów, warto zadać o prawidłową komunikację ze swoimi potencjalnymi klientami. Z pomocą mogą przyjść nam chatboty. Jeśli z jakiś powodów nie jesteśmy w stanie zająć się ich ustawieniem samodzielnie, powinniśmy skorzystać z oferty profesjonalnej firmy, która się w tym specjalizuje. Niewątpliwie zalicza się do nich firma https://greenparrot....ferta/chatboty/ wyspecjalizowana w szeroko pojętym marketingu internetowym.


tomekMar

Napisano 15 marzec 2019 - 20:07

reklama w internecie to zawsze wielka niewiadoma - reklama banerowa to juz ponoc jest nieskuteczna. ludzie odruchowo na to nei zwracaja uwagi. lepiej promuj sie na wlasnej stronie sklepu czy usługi i badz wysoko w wyszukiwarkach


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)