Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Franczyza - czy to sposób na życie?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 12 marzec 2019 - 18:50

Czy jest gdzieś podany szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku?

 

Szanowny Panie, jak każda franczyza na rynku Nest Bank wymaga przygotowania Placówki zgodnie z wizualizacją Banku. Lokal przy głównym ciągu pieszych w sąsiedztwie innych Banków. Powierzchnia lokalu powinna mieć około 35 m2 z wydzieloną salą obsługi o powierzchni 30 m2 Dodatkowo, lokal powinien znajdować się na parterze z wejściem bezpośrednio od ulicy z widoczną witryną. Koszt inwestycji w przygotowanie placówki to kwota około 1300 zł/m2. Więcej informacji: nestbank.pl/franczyza/wymogi-lokalu.html

 

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl


Napisano 02 marzec 2019 - 10:43

Czy jest gdzieś podany szacunkowy koszt otwarcia placówki partnerskiej w Nest Banku?


Maia

Napisano 23 styczeń 2019 - 13:24

Do stworzenia własnej firmy od podstaw potrzeba naprawdę dobrego pomysłu, a franczyza jest pod tym względem łatwiejszym rozwiązaniem, choć pewnie może się kazać mnie dochodowa.


Napisano 22 styczeń 2019 - 20:30

A orientuje się ktoś z Was jak wygląda franczyza placówki bankowej? Warto w taki biznes wejść?

 

Szanowna Pani, jeżeli jest Pani zainteresowana otwarciem placówki bankowej, to zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Banku: nestbank.pl/franczyza Korzyści jakie płyną z takiej formy współpracy, to m.in.: prowadzenie działalności konkurencyjnej poza placówką, prowadzenie sprzedaży mobilnej oraz telemarketingu czy też profesjonalne szkolenia produktowe.

 

Gdyby pojawiły się jeszcze jakieś pytania, pozostaję do dyspozycji.

 

Pozdrawiam,

Opiekun Klienta Nest Bank

nestbank.pl


Napisano 12 grudzień 2018 - 19:47

A orientuje się ktoś z Was jak wygląda franczyza placówki bankowej? Warto w taki biznes wejść?


Joanna D.P.

Napisano 18 marzec 2016 - 11:31

Franczyza świetnie sprawdza się w branży gastronomicznej. Faktem jest, ze dużo pizzeri dzięki niej bardzo dobrze przędzie. Ja polecam osobiście zapoznać się z ofertą http://www.hollypowder.pl/franczyza/. Jest to dobra opcja dla młodych przedsiębiorców z lokalem pod szybkie dania. Marka posiada renomę oraz może się pochwalić super jakością swoich produktów. Przygotowuję dzięki ich marynatom i panierce takie dania, że praktycznie nie mam konkurencji w moim mieście jeśli chodzi o serwowanie kurczaka. Co wazne współpraca z producentem jest oparta na miłej atmosferze, wzajemnym poszanowaniu i płynnej wymianie informacji. Otrzymałam wiele cennych porad, co do prowadzenia biznesu, przepisy na dania oraz renomę marki. Zapisy w umowie franczyzowej pozostawiły mi wiele autonomiczności jeśli chodzi o prowadzenie lokalu. Serdecznie polecam, jeżeli chce się startować w gastronomii. Zawsze można być pierwszym w mieście przedstawicielem tej marki i zgarnąć największe profity. :)


rachela27

Napisano 01 luty 2016 - 19:49

Franczyza to może być naprawdę świetny pomysł na życie biznesowe. Trzeba jednak uważnie czytać umowy i zwracać uwagę na jak najbardziej korzystne warunki franczyzy. Aktualnie można zainwestować w sieć małych kawiarni Coffeeloffee specjalizujących się w sprzedaży kawy zarówno na wynos, jak i na miejscu. Potrzebny jest stosunkowo niewielki nakład finansowy, ponieważ ok. 20 tys. zł za lokal o powierzchni minimum 6 m2. Koszty stałe są naprawdę niskie, bo 500 zł opłaty franczyzowej na miesiąc, Nie ma też żadnych opłat wstępnych oraz marketingowych. Zwrot z inwestycji powinien być szybki. Właścicielem jest Wojtex, czyli firma od sieci pizzerii Biesiadowo, Rybkodajni i sieci Western Chicken. Tutaj http://www.coffeeloffee.pl/ można znaleźć szczegółowe informacje oraz namiary kontaktowe dla tych, którzy chcieliby zainwestować w biznes pachnący świeżą kawą. 


tomaszjawor10

Napisano 27 listopad 2015 - 12:26

Być może jest to dobrym pomysł dla osób które umieją dobrze zarządzać, najlepiej żeby mieć ukończone studia w podobnym kierunku. Oczywiście koszty początkowe są dużo mniejsze.


Fizo

Napisano 26 listopad 2015 - 10:05

Słyszałem, że na pizzeriach jest dobry zarobek we franczyzie.


zerzewski

Napisano 24 listopad 2015 - 15:21

Sposób jak każdy inny.. Lepiej to robić niż siedzieć i nic nie robić..


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)