Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: kantory


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 17 styczeń 2018 - 22:32

Dawno już nie przeglądałem ofert zwykłych kantorów, jak parę lat temu zaczęłam wymieniać na Amronet.pl dałam sobie z tym spokój. Jest szybciej, znacznie wygodnie i skoro był zawsze taniej to raczej nic się nie zmieniło. Wnioskuję też tak po licznych opiniach klientów:)

Napisano 15 styczeń 2018 - 01:14

A ja mam małą firmą w małym mieście i jak co do czego przyjdzie mam tam do wyboru 2 kantory, które trzymają się tych samych cen a negocjować można tylko przy wysokich kwotach. Wyszedłem więc z założenia że internetowo będzie lepiej. I jest. Łatwiej jest mi też dopilnować finansów jak kupuję walutę na gieldawalut.com, szczególnie w zakresie przelewów.


DariuszP

Napisano 12 styczeń 2018 - 18:11

U mnie od dawna sprawdza się warszawski kantor Alex http://kantoralex.pl/z Placu Grzybowskiego.  Dobra obsługa, bezpieczeństwo, możliwość negocjacji kursów w sumie sprawia że trzymam sie ich od lat. Plus fakt, że mam ich też blisko domu :)


kaja87

Napisano 12 styczeń 2018 - 13:06

Hm kantor moim zdaniem powoli przechodzi do lamusa. Coraz mniej ich na mieście. Kiedyś pamiętam co uliczka był kantor teraz kilka na całe miasto


Muran

Napisano 12 styczeń 2018 - 11:32

Ja pozostaję dalej wierna wymianie walut w kantorze stacjonarnym, może dla tego, że wymieniam małe sumy pieniędzy, a kantor stoi nie daleko mojego miejsca zamieszkania. Mam natomiast znajomego, który czasem dokonywał wymian na Cinkciarz i ogólnie nigdy na nic nie narzekał. Fakt, że w kantorze online wszystko przebiega szybciej.


Napisano 10 styczeń 2018 - 23:09

Zwłaszcza w firmach nie widzę na dzień dzisiejszy korzystania z usług stacjonarnych kantorów,po prostu jest to nie mały wydatek przy regularnych wymianach i znacząca strata czasu, sama dosyć często kupowałam walutę i przelewałam na różne konta z Amronet, także jestem pewna że jest to wyjście dobre i różnicę cenową od razu widać.


Napisano 23 grudzień 2017 - 23:41

Wymiany w tradycyjnych kantorach mało kiedy są teraz opłacalne, dlatego jestem za internetowymi. Z nich można też wygodnie płacić w walucie, z Pluskantor.pl na każdy rachunek w tym zagraniczne


didibabypl

Napisano 21 grudzień 2017 - 11:00

bardzo fajna opcja z tym kantorem

news


playskin

Napisano 05 grudzień 2017 - 11:31

Internetowe kantory wciąż są najbardziej dostępne

Oferujemy modele zawierające wzory stylowe


runaruna

Napisano 28 listopad 2017 - 07:06

Według moich doświadczeń, zdecydowanie najlepiej a zwłaszcza najtaniej jest wymieniać waluty w kantorach internetowych. Mająw nich najlepsze kursy, wszystko odbywa się niezwykle sprawnie i szybko. Jeśli porównamy kursy w bankach a w takich kantorach zauważymy, że róznica sięga kilku procent. Więc nawet nie wiem, nad czym się tu zastanawiać.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)