Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: kantory


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 06 lipiec 2018 - 19:40

To chyba stacjonarny kantor? Bo o internetowym o tej nazwie nigdy nie słyszałem.....A powiem Ci że wolę jednak bezgotówkowe transakcje. Są szybsze , bardziej pewne, nawet najdrobniejsza pomyłka się nie zdarzy jeśli e-kantor jest w pełni zautomatyzowany tak jak np. Amronet. Można korzystać też dzięki temu z usługi 24 godziny na dobę i powiem szczerze, że korzystniejszych kursów na mieście nie widziałem nigdy.


Gustav2

Napisano 29 czerwiec 2018 - 21:52

Ja wymieniam w kantorze europa i wydaje mi się, że mają jeden z lepszych kursów


chmiel86

Napisano 28 czerwiec 2018 - 10:45

Ja się na tym niestety kompletnie nie znam... Nie będę mógł w tym obszarze tematycznym pomóc...


Napisano 27 czerwiec 2018 - 22:56

Ja też wolę dać zarobić e-kantorowi, bank na innych usługach dobrze i tak wychodzi a nie spotkałem aby na tyle korzystnie wyceniał jak Gieldawalut.com (mają i model społecznoścowy i kantorowy- klikasz przewalutowane). Kupując walutę przez taką platformę i ja mam korzyść i oni , a nie muszą się uciekać do zdzierstwa.


Napisano 05 czerwiec 2018 - 20:15

Kantory internetowe są bardzo fajną alternatywą dla takiej tradycyjnej wymiany waluty szczególnie jak ktoś jest zabiegany, nie ma czasu na załatwianie spraw na mieście. Nie przepadam za spełecznościowym modelem wymiany waluty co prawda, więc wybrałam pluskantor.pl gdzie transakcja jest zawierana od ręki. Daje mi całkowitą pewność, że zawsze na czas otrzymam środki. Nie płacę również prowizji.


playskin

Napisano 14 maj 2018 - 13:37

Dokładnie, to jest minimalny zarobek dla banku

knall


Napisano 06 kwiecień 2018 - 00:05

Najdłużej wymieniam walutę w kantorze Amronet, w międzyczasie zdarzało się w innych e-kantorach lecza tak całościowo łącznie ze sprawnością przelewów to jednak Amronet najlepiej wypadł i zostałem przy tej jednej firmie.


Napisano 29 marzec 2018 - 20:52

Mnie się coraz częściej z kolei zdarza wymieniać przez platformę gieldawalut.com, kursy są lepsze niż w wielu podobnych miejscach, ponadto zawsze szybko otrzymuję przelewy.  Widać że to poważna firma, do wszystkich transakcji i operacji dostaję mailem potwierdzenia, mam też od ręki dostępną pełną historię tak jak w banku.


Napisano 17 marzec 2018 - 21:53

Fakt kantor mógłby może zadbać o ciekawszy design witryny, niemniej jednak jest czytelna. Ważniejsze są ceny i to jak działa, a w tym zakresie absolutnie nie ma o co się przyczepić do Pluskantor.pl.


Napisano 22 luty 2018 - 21:26

Strona na pierwszy rzut oka tak średnio atrakcyjna, ale funkcjonalność Pluskantor.pl po prostu mega, to muszę przyznać, najszybsze wymiany jak do tej pory, a uprzednio już z kilku e-kantorów korzystałem.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)