Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Pożyczka dla zadłużonych SzybkiGrosz.pl


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Anna Chyc

Napisano 23 grudzień 2019 - 09:54

Kiedy potrzebuję pożyczki, zwracam się tylko na stronę https://finrada.pl/pozyczki. Znam ten serwis od dawna i jestem bardzo zadowolona z jego pracy. Zawsze mogę wybrać to, co podoba mi się najbardziej, i załatwienie formalności zajmuje tylko 15 minut.


Anna Chyc

Napisano 10 grudzień 2019 - 14:25

Dobrze sobie można warunki pożyczki dobrać pod siebie na stronie https://finrada.pl/, tam ustalasz sobie suwakiem sumę i czas spłaty i tyle. Dużo szybciej można dotrzeć do tych warunków które człowieka interesują zamiast przedzierać się przez dziesiątki różnych pożyczek


Inicjal

Napisano 25 lipiec 2019 - 17:26

Niestety nie ufam takim pożyczkom pozabankowym. 


kolorowazelka

Napisano 24 lipiec 2019 - 06:50

W każdej sytuacji bank wyrazi zgodę na konsolidację? Jak uważacie? Przyjaciel wysłał mi dzisiaj artykuł o pożyczkach dla zadłużonych https://www.olx.pl/o...19-IDANSTe.html chcielibyście się wypowiedzieć na ten temat? Nasz bliski znajomy jest w takiej sytuacji, że szukamy dla niego każdej pomocy. Już sama nie wiem co robić, kwota jest spora, nie mamy tyle na spłatę. Nie wiemy co robić. 


jadźka

Napisano 03 marzec 2019 - 13:12

Jeśli mamy zadłużenie w postaci pożyczek czy chwilówek warto rozważyć możliwość konsolidacji chwilówek o której więćej tu:  habzafinanse.com.pl/konsolidacja-chwilowek/ kredytem bankowym. To pozwoli nam uporządkować finanse i wyjść z nadmiernego zadłużenia.


Napisano 22 luty 2019 - 16:10

Witam! Tomas, tak! Kredyt zaciągnięty w innej instytucji udzielającej pożyczek lub kredytów nie stanowi przeszkody do otrzymania naszej pożyczki.

 

Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub skorzystania z chata na wonga.pl/live_chat?utm_source=infor. Możesz także zamówić rozmowę na stronie internetowej wonga.pl. Nasz konsultant oddzwoni najszybciej jak będzie to możliwe i odpowie na wszystkie pytania.

 

W razie pytań jestem do dyspozycji

Tomasz | Ekspert wonga.com

 

* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.


Napisano 15 luty 2019 - 21:03

Czy mogę otrzymać pożyczkę w wonga, jeżeli mam zaciągnięty kredyt w banku lub w innej instytucji finansowej?


olaaowoc322

Napisano 30 grudzień 2018 - 01:05

Polecam sprawdzic pożyczki bez przelewu weryfikacyjnego https://www.netpozyc...eryfikacyjnego/ kompleksowa baza ofert. Z produktami, które można otrzymać bez konta bankowego.


KasiaKam

Napisano 15 grudzień 2018 - 14:48

Uważam, że korzystanie z chwilówek jest dobre, jeżeli z góry założymy że spłacimy pożyczkę w określonym terminie bez opóźnień. Na rynku jest ok. 15 firm które udzielają pożyczek na mniejsze kwoty. Sama polecam Ferratum Bank. Pierwsza pożyczka jest darmowa, jeśli tylko klient spłaci ją w terminie. Wtedy będzie musiał oddać tylko taką kwotę, jaką pożyczył. Można ją uzyskać w wysokości od 100 do 2000 złotych na okres 15-30 dni. Polecam każdemu stronę korzystne-pozyczki.pl Wszystko jasno i przejrzyście wytłumaczone.


rufus

Napisano 11 grudzień 2018 - 14:01

Ja się trochę boję przez internet brać kredyt. Jednak wolę kontakt bezpośredni i wolę wybrać się do banku. Nie ukrywam jednak, że przez jakiś czas myślałem o tym, by wziąć kredyt z parabanku. Miałem negatywną historię kredytową w BIK i myślałem, że nikt nie da mi kredytu oprócz chwilówek. Poszukałem informacji w internecie i znalazłem e-booka https://poradnik-bik.pl/ , z którego dowiedziałem się, że mogę założyć konto w BIK i wyczyścić swoją negatywną historię. Zrobiłem to i gdy będę potrzebować kredytu to z pewnością już nie będzie problemu. Radzę też sprawdzić Wam jaką macie historię w BIK.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)