Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: dobre biuro rachunkowe Warszawa


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 06 grudzień 2017 - 15:33

czy ktoś z was może korzystał z usług firmy gwiazda.info? potrzebuję pilnie biura w Warszawie na Ursynowie


fashion.victim

Napisano 29 listopad 2017 - 10:56

Chyba najlepiej byłoby się rozeznać w tym, jakie biura w ogóle są na tym terenie


jol33

Napisano 27 listopad 2017 - 09:42

My korzystamy z obsługi księgowej w wykonaniu biura rachunkowego Capital Audyt, świadczą usługi księgowe na naprawdę wysokim poziomie, do tego są konkurencyjni cenowo i jeszcze muszę przyznać, że kontakt z nimi jest miły i profesjonalny pod każdym względem :) To mi się wcześniej z żadną księgową nie zdarzało ;) 


MarcinCin

Napisano 25 listopad 2017 - 17:02

Polecam szczególnie www.frux.org.pl. To obsługa księgowość profesjonalna. Pomoc dla podmiotów różnych zarówno pod kątem obszaru działalności, jak i wielkości oraz formy prawnej. Serdecznie polecam! 


bakłażan

Napisano 31 październik 2017 - 14:32

My korzystamy z usług biura rachunkowego Capital Audyt, polecam sobie zerknąć na ich stronę http://capitalaudyt.pl/, tam jest zaprezentowana cała oferta. Biuro rzetelne, terminowe, godne polecenia :)


Napisano 20 październik 2017 - 14:48

Szczególnie polecam E-POK w zakresie doradztwa związanego z zakładaniem firmy. Trochę przypadkiem stanęłam przed koniecznością założenia własnej działalności (wymogi firmy, w której pracuję) i oni bardzo sprawnie pomogli mi z formalnościami


TMK

Napisano 23 sierpień 2017 - 15:44

Sprawdź sobie biura, które pracują w oparciu o oprogramowanie od RESET2, doświadczona firma, która często aktualizuje programy. 


elka11

Napisano 23 sierpień 2017 - 15:09

Nie baw się w żadne małe biura. Osobiście polecam Ci https://estelligence.com/ wyciągną firmę na prostą, zawsze doradzą i nie pozostawią bez pomocy gdy czegoś nie jest się pewnym. Przez małą firmę kiedyś musieliśmy sporo odkręcać. Teraz jeśli biuro rachunkowe to tylko oni. 


Napisano 23 sierpień 2017 - 08:37

Ja osobiście korzystam z usług biura rachunkowego SOLVIS i z czystym sumieniem mogę polecić. Jak dla mnie pełen profesjonalizm - rzetelna i solidna firma. Mają duży zakres usług także spokojnie wpasują się w Wasze wymagania. Prowadzą u mnie księgowość i wszystko jest w jak najlepszym porządku. 


Napisano 11 sierpień 2017 - 06:16

U nas super się sprawdza gama z Myśliborskiej, widać że bazują już na sporym doświadczeniu ale też nie zostają w tyle jeżeli chodzi o ciągłe zmiany przepisów za czym  nieraz niełatwo jest nadążyć, jednym zdaniem profesjonalizm w każdym calu, a że u nas potrzebna jest pełna księgowość to pracy jest sporo 

Też jestem ich klientem od kilku lat i rzeczywiście są ok. Bardzo terminowi i dokładni a to w sumie najważniejsze u biura rachunkowego. Fajnie też doradzają w wielu sprawach i zawsze są do dyspozycji. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)