Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: dobre biuro rachunkowe Warszawa


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

TMK

Napisano 23 sierpień 2017 - 15:44

Sprawdź sobie biura, które pracują w oparciu o oprogramowanie od RESET2, doświadczona firma, która często aktualizuje programy. 


elka11

Napisano 23 sierpień 2017 - 15:09

Nie baw się w żadne małe biura. Osobiście polecam Ci https://estelligence.com/ wyciągną firmę na prostą, zawsze doradzą i nie pozostawią bez pomocy gdy czegoś nie jest się pewnym. Przez małą firmę kiedyś musieliśmy sporo odkręcać. Teraz jeśli biuro rachunkowe to tylko oni. 


Napisano 23 sierpień 2017 - 08:37

Ja osobiście korzystam z usług biura rachunkowego SOLVIS i z czystym sumieniem mogę polecić. Jak dla mnie pełen profesjonalizm - rzetelna i solidna firma. Mają duży zakres usług także spokojnie wpasują się w Wasze wymagania. Prowadzą u mnie księgowość i wszystko jest w jak najlepszym porządku. 


Napisano 11 sierpień 2017 - 06:16

U nas super się sprawdza gama z Myśliborskiej, widać że bazują już na sporym doświadczeniu ale też nie zostają w tyle jeżeli chodzi o ciągłe zmiany przepisów za czym  nieraz niełatwo jest nadążyć, jednym zdaniem profesjonalizm w każdym calu, a że u nas potrzebna jest pełna księgowość to pracy jest sporo 

Też jestem ich klientem od kilku lat i rzeczywiście są ok. Bardzo terminowi i dokładni a to w sumie najważniejsze u biura rachunkowego. Fajnie też doradzają w wielu sprawach i zawsze są do dyspozycji. 


Adela2505

Napisano 28 lipiec 2017 - 21:48

W Warszawie chyba bezkonkurencyjne jest biuro http://akro.waw.pl. Specjaliści tam zatrudniani świadczą usługi bardzo sprawnie i rzeczowo. Odpowiadają na pytania konkretnie a wszystkie dokumenty są wystawiane terminowo - co myślę, zgodzą się ze mną wszyscy, jest niezwykle ważne! Polecam :)


bayla31

Napisano 28 lipiec 2017 - 15:49

Usługi księgowe dla naszej firmy świadczy biuro rachunkowe Capital Audyt. Mogę śmiało polecić, bo od dłuższego już czasu nas obsługują i robią to naprawdę rzetelnie. Nie mogę narzekać, wszystko jest w jak najlepszym porządku. Od początku są dwie osoby, z którymi głównie jestem w kontakcie, pracują już dłuższy czas i nie zanosi się chyba na zmiany. Dla mnie taka stabilność jest bardzo ważna, bo jak pisaliście - rotacja pracowników biura nie służy obsłudze przedsiębiorcy.


Napisano 03 lipiec 2017 - 20:19

Korzystałem już z kilku większych biur i chyba nie ma nic gorszego jak rotacja pracownikow ,jak to możliwe że dwie osoby wysyłają mi informacje o podatkach i do tego dwie inne kwoty? A no okazuje się ze pracownik się pomylił i wysłał nie tu gdzie trzeba... nie bede tu smarować nazwami tych biur bo mimo wszystko szkoda mi kogoś obrażać, natomiast od 2 miesięcy korzystam z usług biura przy chmielnej - IRSA . Na chwilę obecną jest w porządku i śmiało mogę polecić
Pozdrawiam

Napisano 30 czerwiec 2017 - 15:23

 

Najtańsza księgowość internetowa jest w kpir50.pl, bo tylko za 50 złotych dla najprostszych form rozliczeniowych. To biuro rachunkowe online w formacie hybrydowym, więc wszystkie operacje rachunkowe przejmuje na siebie licencjonowany księgowy. Dla mnie ok opcja, bo w ogóle na sprawach księgowych się nie znam, a jednak biznes prowadzę. Księgowy to super ogarnięty człowiek.

 


Napisano 30 czerwiec 2017 - 15:23

W rejestracji biznesu otrzymałam profesjonalne wsparcie od pana Łukasza Czyżewskiego z kpir50.pl. Załatwił za mnie dosłownie wszystko. Za nic nie dopłacałam, umowa bardzo jasna. Otrzymałam wskazówki dotyczące przechowywania dokumentów. Płacę w granicach 50 – 60 złotych miesięcznie. O nic nie trzeba się martwić. Pan Łukasz na wszystkie pytania odpisuje bardzo szybko, nawet te bardziej skomplikowane. Szukałam konkretnego człowieka, który zna się na rzeczy i jestem zadowolona. 


Napisano 31 maj 2017 - 21:12

Dwa lata mam tę samą księgową w tej firmie i nigdy mi nic nie zawaliła. Serio.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)