Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: dobre biuro rachunkowe Warszawa


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Szymczyk85

Napisano 19 marzec 2018 - 13:50

Ja mam bardzo dobre zdanie o biurze rachunkowym  Liczydło z Mokotowa z Powsińskiej 106. Biuro rachunkowe Liczydło w swojej ofercie ma takie usługi jak : rozliczanie przychodów i rozchodów w firmie, prowadzenie ksiąg handlowych oraz rozlicenie delegacji krajowej, rozlicenie delegacji zagranicznej, korekta deklaracji , sprawozdanie miesięczne (bilans + rachunek wyników) itd.


Napisano 15 marzec 2018 - 19:46

Ostrzegam przed DLC Business Consulting- całkowity brak odpowiedzialności, rzetelności i terminowości.


Napisano 29 styczeń 2018 - 14:46

Ja korzystam z pomocy księgowej w firmie Frux (mieszczą sie na Białej). Mam 5 osobową firmę wraz ze wspólnikiem. Biuro rachunkowe sprawnie ogarnia wszystkie papiery, rozliczenia, kadry, płace i tak dalej. A my mamy spokój i możemy prowadzić biznes.


Napisano 22 styczeń 2018 - 10:47

Miałem w tamtym roku syf z rozwiązywaniem umów o dzieło z niektórymi podwykonawcami. ZUS się czepiał naprawdę ostro i musiałem zmienić księgowego, bo miałem gościa powiedzmy ze starej szkoły, zero oprogramowania po znajomości. Zgłosiłem się do biura Atroks przy Radzymińskiej w Warszawie. Opisałem dość szczegółowo problem i powiedzieli, że pomogą. Wypróbowałem i faktycznie. Udało się zminimalizować straty. Tylko dwie umowy o dzieło mi ostatecznie zakwestionowano, ale w sumie byłem na to przygotowany. Reszta na spokojnie. Teraz jestem zoptymalizowany maksymalnie, a z księgowością stały kontakt. Naprawdę mnie przekonali, dlatego zostawiam namiar. 


Napisano 11 styczeń 2018 - 15:55

Podzielam opinie wyrażoną na temat firmy Qvestum.

Obsługują firmę moją i męża. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Współpraca na jasnych i przejrzystych zasadach.

Dodatkowo plus jest taki, że prawników mają na miejscu i w razie problemów nie musimy dalej szukać.

Ceny za usługi w porządku. Nie mamy żadnych zastrzeżeń. Polecam!

 

 

 

 


Napisano 07 styczeń 2018 - 17:16

Z biurami rachunkowymi nie jest łatwo, sama zmieniałam trzy razy. Mam sporę firmę, więc potrzebuję prawdziwych profesjonalistów aby wszystko "ogarnąć". Aktualnie korzystam z pomocy Państwa Grabowskich (biuro rachunkowe GAMA). Jestem zadowolona z ich pracy dodatkowo mam do nich pełne zaufanie, a to też się liczy.


Tomasz Tegoniemasz

Napisano 05 styczeń 2018 - 12:19

Jeśli chodzi o rachunkowość i usługi księgowe w Warszawie to mogę polecić M&M Księgi Rachunkowe - sam korzystam z ich wsparcia od ponad roku i nie myślę o zmianie. Mają zgrany zespół księgowych, fajne indywidualne podejście i elastyczny system współpracy. 

 

To jedno z tych biur rachunkowych w Warszawie do którego wpada się z przyjemnością a nie strachem :)

Mają w ofercie nie tylko księgowość, ale i kadry, doradztwo finansowe oraz podatkowe, a do tego proponują darmowe konsultacje... 

 

Polecam z czystym sumieniem


Sprawka

Napisano 28 grudzień 2017 - 10:31

Polecam szczególnie firmę www.horizonfinance.pl , mam do nich pełne zaufanie, swoje usługi przeprowadzają rzetelnie i z pełną odpowiedzialnością. Dobry kontakt i niewygórowana cena to kolejne atuty współpracy, polecam serdecznie!


Napisano 19 grudzień 2017 - 14:29

Mam spokój odkąd przeniosłem księgowość do biura Renoma, wcześniej to dużo sam księgowałem z pomocą siostry, ale to na dłuższą metę nie mogło się udać. Biuro ma siedzibę w Radomiu na Bóżnicznej lokal 117, ale wiem, że też klientów z Warszawy obsługują, mają tam filię. 


Napisano 19 grudzień 2017 - 12:09

Widzę, że wszyscy polecają jakieś biura - ja ze swojej strony może nie będę przesadnie reklamować, wstawiać linków bo nie mam w tym żadnego interesu ale jestem zadowolonym klientem biura M&M Księgi Rachunkowe - Warszawa Włochy. Mam niewielką ale całkiem dobrze prosperującą firmę. Przekazałem im opiekę nad moją księgowością i kadrami. Czasem korzystam z porad prawnych, które też proponują i do tej pory ani razu się jeszcze na nich nie zawiodłem.

 

Także mogę polecić z czystym sumieniem

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)