Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: dobre biuro rachunkowe Warszawa


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 13 czerwiec 2018 - 14:14

Ja mogę polecić biuro rachunkowe GAMA na Białołęce. Jestem bardzo zadowolona z prowadzonej z nimi współpracy. wykonują swoje obowiązki w sposób rzetelny oraz szybki


karolyna

Napisano 03 czerwiec 2018 - 17:16

A w Zgierzu?


Rwotki

Napisano 03 czerwiec 2018 - 12:07

A w Piasecznie, ktoś coś poleca?


Napisano 31 maj 2018 - 21:44

www.angis.pl warto sprawdzić tę firmę. Moją księgowość właśnie prowadzą ludzie z tej firmy i jak dotąd jestem zadowolona z pracy jaką wykonują, najmniejsza faktura jest rozliczana


mtzd

Napisano 16 maj 2018 - 10:44

Kiedyś zastanawialem sie nad księgowością online, jednak coś takiego sprawdzi się jedynie w sytuacji kiedy nie mamy wielu faktur i kosztów i kiedy księgowość nie sprawia nam problemów.W sytuacji kiedy pojawiają sie schodki dobrze jest jednak mieć mozliość pogadania z osoba, która siedzi w temacie. I która będzie mogła coś zaradzić na nasze problemy.

 

Jesli szukacie dobrej firmy z Warszawy, polecam kontakt z nimi: http://www.biurorach...e.pl/ksiegowoscSpecjalizuą sie w obsłudze mniejszych i średnich firm. 


Napisano 15 maj 2018 - 10:08

witam, słuchajcie, szukam biura do wynajęcia za pośrednictwem agencji. natrafiłam w sieci na gwiazda.info, znacie, polecacie czy nie?


miiisiek

Napisano 11 maj 2018 - 08:56

Co na pewno warto wziąć pod uwagę, to fakt, że często o wiele lepiej jest wykupić usługę w jakimś innym mieście. Warszawa jest ogólnie droga jeśli chodzi o cenę usług. Nie lepiej zatrudnić jakieś biuro rachunkowe np. z Lublina? --- > http://biuroeverte.pl/


Napisano 23 kwiecień 2018 - 19:07

Polecam biuro rachunkowe z Warszawy- horizonfinance.pl. Korzystam z ich usług już od bardzo dawna, nie odnotowałam żadnych nieprawidłowości z ich strony, śmiało mogę polecić Wam. :)

Szymczyk85

Napisano 19 marzec 2018 - 13:50

Ja mam bardzo dobre zdanie o biurze rachunkowym  Liczydło z Mokotowa z Powsińskiej 106. Biuro rachunkowe Liczydło w swojej ofercie ma takie usługi jak : rozliczanie przychodów i rozchodów w firmie, prowadzenie ksiąg handlowych oraz rozlicenie delegacji krajowej, rozlicenie delegacji zagranicznej, korekta deklaracji , sprawozdanie miesięczne (bilans + rachunek wyników) itd.


Napisano 15 marzec 2018 - 19:46

Ostrzegam przed DLC Business Consulting- całkowity brak odpowiedzialności, rzetelności i terminowości.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)