Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Torby foliowe z nadrukiem


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 9 + 7 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

janek65

Napisano 04 sierpień 2020 - 08:05

Szukasz producenta antystatycznych worków bio albo folii eko z nadrukiem? Eko produkty pomagają chronić Ziemię, także sprawdź ofertę https://agfol.pl/


ZarembaRadek

Napisano 09 grudzień 2019 - 22:04

My opakowania zamawiamy w Grala. Teraz mają w ofercie opakowania foliowe we wzorach świątecznych, a to dodatkowy atut dla nas. Zawsze takie opakowanie świąteczne jest lepiej postrzegane przez klienta. A poza sezonem świątecznym wszystkie opakowania i tak mamy z własną grafiką.


AmellA

Napisano 28 maj 2019 - 10:12

Torby foliowe są już niemodne.  Torby ekologiczne to na pewno lepszy wybór niż torby foliowe. Torby z nadrukiem świetnie się prezentują. Polecam ofertę firmy Nikols-Katowice. Szybka realizacja, wysoka jakość i niska cena to atuty tej firmy, warto sprawdzić na stronie https://torbypapierowe.info.pl


Forumowicz84

Napisano 05 styczeń 2019 - 20:18

Jeśli będą Wam również potrzebne worki, to na pewno znajdzie się jakiś producent worków który przedstawi Wam fajną ofertę. Również jestem na etapie szukania czegoś takiego i przyznam szczerze, że jestem dobrej myśli.


Napisano 26 listopad 2018 - 12:16

Naprawdę ktoś jeszcze chce inwestować w torby foliowe? 


kolorowazelka

Napisano 29 październik 2018 - 09:12

Warto popytać w agencji reklamowej oni zajmują się takimi rzeczami.


Napisano 23 październik 2018 - 09:47

Folię ldpe z kolorowym nadrukiem na zamówienie ostatecznie znaleźliśmy w firmie Nowaplast gdzie specjalizują się w tego rodzaju wyrobach i nawet pomogli z projektem graficznym który mieliśmy nie do końca dopracowany jak się okazało.


Amoniaczek2

Napisano 20 wrzesień 2018 - 08:16

U nas całkiem dobrze się sprawdziły worki reklamowe, takie plecaki. Nawet w szkole u syna kilka było używanych jako worki na pantofle. Też chcieliśmy co innego zamówić ale nas z Kopikom.pl przekonali, że worki się lepiej sprawdzają i faktycznie akcja była lepsza. 


Daseek

Napisano 19 wrzesień 2018 - 07:53

Reklamówki z nadrukiem to cały czas jest dobry pomysł, dużo ludzi korzysta z nich teraz, można też wybrać inne papierowe, lub ekologiczne, jeśli chodzi o firmę która oferuje takie coś to polecam FROGUT PLASTICS , my korzystamy z ich usług od długiego czasu i mogę polecić. 


IgorMajewski3

Napisano 06 wrzesień 2018 - 20:41

Polecam worek strunowy mają bardo miłą obsługę i wysokiej jakości torby foliowe.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)