Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: prosty program do fakturowania i księgowości


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 8 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Wojtek541

Napisano 15 czerwiec 2020 - 11:21

Jeżeli o mnie chodzi to tutaj zdecydowanie polecam zwrócić uwagę na RafSoft 2020 w zależności także od pakietu jakiego potrzebujecie, ponieważ jest wersja Start dla mniejszych, Standard, ale również Professional z bardziej rozbudowaną listą funkcjonalności - o czym przekonasz się na https://www.rafsoft.net/ u nas pakiet środki w pełni się sprawdza, cena za licencję jest przystępna i też oprócz fakturowania mamy możliwość m.in drukowania seryjnego, kasy i przelewy, ewidencja Vat, archiwizacja danych itd. Jestem zadowolony i polecam przetestować!


kolorowazelka

Napisano 12 lipiec 2019 - 10:51

Da się znaleźć darmowe programy do fakturowania?


waren

Napisano 08 lipiec 2019 - 19:14

Ja na co dzień używam infaktu do swojej JDG, ale szukam czegoś prostego do obsługi spóki z ograniczoną odpowiedzialnością.


Hondek

Napisano 08 lipiec 2019 - 12:26

Ranking rankingiem ale jednak ważne jest wiele kwestii nie tylko sama funkcjonalnośc, ale też zakres mozliwosci programu, cena i łatwa dostepność do dokumentów. Dla mnie jednak najwięcej plusów zebrała Chmura Faktur i na nia postawiłam. 

Dokładnie, zgadzam się z tym. U nas jednak postawiono na programy z Pakietu Przedsiębiorcy, m.in. Małą Księgowość https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc Łatwy, przejrzysty i bardzo pomocny przy rozliczaniu firmy. Dodatkowo oczywiście mamy też program fakturujący Sprzedaż i Magazyn https://www.pakietpr...zedaz-i-magazyn, które razem skonfigurowane pozwalają kompleksowo rozliczyć firmę m.in. z urzędem skarbowym, czy kontrahentami w zakresie płatności. Gdyby ktoś był zainteresowany to szczerze mogę polecić.


Hubik

Napisano 17 kwiecień 2019 - 13:21

Polecam Faktura Small Business. Prosty program do fakturowania i prowadzenia firmy.


podatkowy2019

Napisano 28 luty 2019 - 12:48

Prosty w obsłudze na pewno będzie program Faktury Express z któego korzystam, no ale niestety nie jest on darmowy. Co więcej, co 2 lata trzeba płacić za aktualizacje, choć to nie ukrywam jest potrzebne w przypadku takich programów.


Napisano 28 luty 2019 - 11:13

Ranking rankingiem ale jednak ważne jest wiele kwestii nie tylko sama funkcjonalnośc, ale też zakres mozliwosci programu, cena i łatwa dostepność do dokumentów. Dla mnie jednak najwięcej plusów zebrała Chmura Faktur i na nia postawiłam. 


Marta111

Napisano 21 grudzień 2018 - 10:31

Polecam program do faktur Faktura Small Business od Mega-Tech. Program prosty w obsłudze z wieloma fajnymi funkcjami.


figlewiczczeslaw

Napisano 08 grudzień 2018 - 23:35

Rankingi to jedno, ale rady użytkowników forum to drugie. Warto to ze sobą zestawić przy naszym wyborze. Jeśli o mnie chodzi to używam program do faktur firmy Rafsoft. Na stronie można ściągnąć demo i samemu się przekonać czy warto.


matyldaaaa

Napisano 27 listopad 2018 - 12:47

Sa rankingi w necie. Warto je poczytać.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)