Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Czy jeśli jestem zadłużony mogę dostać kredyt na firmę ?


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 5 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

patiks

Napisano 01 wrzesień 2017 - 10:57

Już dawałem konkretne przykłady, macie info tutaj - http://leasing24.poznan.pl/

Najlepiej kontaktować się bezpośrednio i z nimi rozmawiać, niech przedstawią jak wygląda sytuacja przy waszych parametrach. Ale ogólnie w tym momencie można naprawdę na tym wszystkim dobrze wyjść.

Firmy leasingowe mają ofertę zbliżoną do banków, a jednak ich wymagania nawet nie mają porównania. 


Binczycka

Napisano 30 sierpień 2017 - 21:05

Możesz,a le nie w banku, chyba że masz duży majątek pod zastawa albo żyranta. Zostają Ci tzw. chwilówki które są niekorzystnie oprocentowane i trzeba weksle podpisywał, bo łatwiej podobno dostać na ich podstawie wyrok


Napisano 30 sierpień 2017 - 18:10

A ja tylko potwierdzam. Leasing otrzymany mimo naprawdę kiepskich parametrów klienta - również negatywnego BIKu.
W dodatku mowa o naprawdę znacznej kwocie. I co najlepsze - my również wcześniej w kilku miejscach, przede wszystkim w bankach, dostaliśmy odmowę.

patiks

Napisano 29 sierpień 2017 - 10:46

Już wszystkich informowałem, zobaczcie - http://leasing24.poznan.pl/

Prawie każdy może bez większych problemów otrzymać finansowanie leasingowe. 

Negatywny BIK was nie przekreśla, podobnie zresztą jak nawet strata z działalności czy fakt, że biznes prowadzicie dopiero od niedawna. Każdy może dostać finansowanie!


wendi

Napisano 23 sierpień 2017 - 11:56

ja myśle że to zależy jaka jest zdolnośc kredytowa. ale zawsze jest łatwiej jednak o pozyczkę pozabankową więc jak coś możesz zadzwonić do https://wnet-pozyczka.pl/i zapytać jakby to wyglądało 


patiks

Napisano 23 sierpień 2017 - 10:42

Zatem reasumując - leasing jest teraz dostępny dla prawie każdego i nie dajecie sobie wmówić, że wy finansowania nie otrzymacie. Pewnie, że je otrzymacie. Jedynie pojawia się kwestia taka, na jakich warunkach, ale to już wam na bank opisze bardzo konkretnie doradca. Bzdurą jest też, że leasing dotyczy wyłącznie samochodów, które mają po 10-12 lat. Na starsze auta również dostaniecie finansowanie. 


Napisano 22 sierpień 2017 - 17:24

Bank nawet gdyby bardzo chciał przyznać finansowanie takiemu klientowi, to nie może tego zrobić, bo obowiązują go odgórne zasady.
Za to firma może dać finansowanie leasingowe komu jej tylko podoba, podobnie co do warunków.
Ale te oferty firmowe są coraz bliżej leasingu oferowanego przez banki. A przecież wymagania totalnie inne.

patiks

Napisano 11 sierpień 2017 - 10:45

O tym pisałem. Bank w przypadku trudnego klienta zdecydowanie odpada, ale jeśli chodzi o klienta "normalnego" jak najbardziej wchodzi w grę. Ale nie ma się co oszukiwać - każdy klient pod względem finansowym ma pewne wady, tak więc radzę odpuścić sobie banki i puszczać wnioski do tego typu firm. Jeśli wasze parametry będą wystarczające, to wtedy można spróbować, ale o tym powie wam agent. 


Napisano 10 sierpień 2017 - 19:30

To prawda. Zadłużenie, a nawet negatywny BIK nie przekreślają możliwości otrzymania finansowania, ale przy tym negatywnym BIKu bank na pewno wam środków nie przyzna. Wtedy pozostają już firmy, co wcale nie oznacza, że warunki finansowania w takim przypadku będą jakoś wybitnie gorsze. Wcale nie muszą takie być.


patiks

Napisano 09 sierpień 2017 - 10:29

Bank nie da klientowi kredytu jeśli ma negatywny BIK, ale zadłużenie nie sprawia, że nie dostaniesz kasy. Tutaj już kwestia zdolności. Obciążenia kredytowe mogą stanowić tylko część twojego miesięcznego dochodu. Jeśli chodzi o leasing to problemów nie będzie, nawet jeśli wykazujesz stratę z działalności, czy masz negatywny BIK.

Po prostu rozmawiajcie z Filipem, z http://leasing24.poznan.pl/

Opisze wam konkretnie na co możecie liczyć. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)