Skocz do zawartości

Kategorie

Forum

Odpowiadanie w temacie: PROGRAM DO FAKTUROWANIA I ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 6 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

dermotir

Napisano 08 czerwiec 2021 - 04:36

Sprawdź faktury.pl - program pozwala łatwo zarządzać stanami magazynowymi, wystawiać faktury, ma jeszcze inne, przydatne funkcje ułatwiające prowadzenie magazynu ;)


patiks

Napisano 26 kwiecień 2021 - 06:19

Berberis działa, robi różnicę, widać odmianę sytuacji, tak więc wszystko można osiągnąć szybko i łatwo. A tak naprawdę korzystanie z takich rozwiązań jest totalną podstawą - ciężko mi sobie to wyobrazić bez takich systemów. Ale też kwestia podejścia. 


PawełP32

Napisano 21 marzec 2021 - 17:00

Jak skuteczny program do fakturowania to na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę przygotowaną przez  RafSoft https://www.rafsoft.net/ w wersji oczywiście na rok 2021. Przede wszystkim przygotowali 3 wersje programu w zależności od tego jaką firmę prowadzicie i czego potrzebujecie. U nas całkowicie sprawdza się Standard w którym mamy m.in ewidencje VAT i Raport sprzedaży, Import i Eksport, archiwizacja danych, a nawet obsługa wielu podmiotów w jednym programie dla większych biur księgowych. 


JarekDon

Napisano 14 listopad 2020 - 11:48

W mojej opinii jeżeli będziecie na etapie poszukiwań skutecznego programu do prowadzenia księgowości, a przede wszystkim wystawiania faktur online to koniecznie zwróćcie uwagę na ofertę przygotowaną przez Ksiegowosc24 w przypadku których będziecie mogli liczyć na pełne wsparcie techniczne, dostępne 3 wersje w zależności od wielkości prowadzonej firmy i jednocześnie szeregu funkcji jak np. Wersja Faktura VAT Standard. Zajrzyj na - https://ksiegowosc24...-2020-standard/ gdzie przekonasz się co oferują i też w razie potrzeby możecie ją przetestować przez miesiąc za darmo. 


pawelszabla

Napisano 17 lipiec 2020 - 13:04

My korzystamy między innymi z oferty www.lomag.pl i faktycznie mogę potwierdzić, że to praktyczny program, który u nas się bardzo dobrze sprawdza, myślę że dla Ciebie też to będzie sensowna opcja, którą warto będzie brać pod uwagę.


patiks

Napisano 10 lipiec 2020 - 06:22

U mnie Berberis - widać dużą zmianę, mocną poprawę, powinno to przynieść coś ciekawego, ale o tym już była mowa. Bez sensownych rozwiązań nie da się zrealizować celów, a takich rozwiązań jest naprawdę całe mnóstwo. Znam temat od środka i wiem, ile da się tak osiągnąć. Oprogramowanie to podstawa. 


kasiakier

Napisano 18 marzec 2020 - 10:51

W naszej firmie do rozliczania magazynu i fakturowania używamy od kilku lat programu Sprzedaż i Magazyn z Pakietu Przedsiębiorcy. Sprawdza nam się dobrze, wiec spokojnie mogę polecić. Tutaj można za darmo pobrać i sprawdzić...https://www.pakietpr...-i-fakturowanie


AgnieszkaMAK

Napisano 11 marzec 2020 - 08:43

MOze ktos doradzi posiadam sklep ekologiczne tapety i interesuje mnie program który mógłbym połączyć z oprogramowaniem sklepu internetowego. Co pozwalało by mi szybko i automatycznie wystwiać dokumenty oraz zworty, a tym samym miałbym organizację magazynu w jednym miejscu. Ktoś moze zna takie oprogramowanie??

Proponuję Subiekt GT . Działa z większością sklepów internetowych. Tutaj masz dobrą cenę  i fachową obsługę http://softmar.com.p...-2html-p-2.html


patiks

Napisano 11 marzec 2020 - 07:16

Pisałem już. Po to macie Berberis, żeby móc testować. Tam macie wszystko.

Kwestia dopilnowania podstawowych kwestii.

To ma fajne rozwiązania, parametry, powinno dać efekty, ale wiadomo, że każdy element trzeba dopasować z głową. 


maniek12

Napisano 04 marzec 2020 - 19:40

MOze ktos doradzi posiadam sklep ekologiczne tapety i interesuje mnie program który mógłbym połączyć z oprogramowaniem sklepu internetowego. Co pozwalało by mi szybko i automatycznie wystwiać dokumenty oraz zworty, a tym samym miałbym organizację magazynu w jednym miejscu. Ktoś moze zna takie oprogramowanie??


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)