Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: PROGRAM DO FAKTUROWANIA I ZARZĄDZANIA MAGAZYNEM


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 1 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

pawelszabla

Napisano 17 lipiec 2020 - 13:04

My korzystamy między innymi z oferty www.lomag.pl i faktycznie mogę potwierdzić, że to praktyczny program, który u nas się bardzo dobrze sprawdza, myślę że dla Ciebie też to będzie sensowna opcja, którą warto będzie brać pod uwagę.


patiks

Napisano 10 lipiec 2020 - 06:22

U mnie Berberis - widać dużą zmianę, mocną poprawę, powinno to przynieść coś ciekawego, ale o tym już była mowa. Bez sensownych rozwiązań nie da się zrealizować celów, a takich rozwiązań jest naprawdę całe mnóstwo. Znam temat od środka i wiem, ile da się tak osiągnąć. Oprogramowanie to podstawa. 


kasiakier

Napisano 18 marzec 2020 - 10:51

W naszej firmie do rozliczania magazynu i fakturowania używamy od kilku lat programu Sprzedaż i Magazyn z Pakietu Przedsiębiorcy. Sprawdza nam się dobrze, wiec spokojnie mogę polecić. Tutaj można za darmo pobrać i sprawdzić...https://www.pakietpr...-i-fakturowanie


AgnieszkaMAK

Napisano 11 marzec 2020 - 08:43

MOze ktos doradzi posiadam sklep ekologiczne tapety i interesuje mnie program który mógłbym połączyć z oprogramowaniem sklepu internetowego. Co pozwalało by mi szybko i automatycznie wystwiać dokumenty oraz zworty, a tym samym miałbym organizację magazynu w jednym miejscu. Ktoś moze zna takie oprogramowanie??

Proponuję Subiekt GT . Działa z większością sklepów internetowych. Tutaj masz dobrą cenę  i fachową obsługę http://softmar.com.p...-2html-p-2.html


patiks

Napisano 11 marzec 2020 - 07:16

Pisałem już. Po to macie Berberis, żeby móc testować. Tam macie wszystko.

Kwestia dopilnowania podstawowych kwestii.

To ma fajne rozwiązania, parametry, powinno dać efekty, ale wiadomo, że każdy element trzeba dopasować z głową. 


maniek12

Napisano 04 marzec 2020 - 19:40

MOze ktos doradzi posiadam sklep ekologiczne tapety i interesuje mnie program który mógłbym połączyć z oprogramowaniem sklepu internetowego. Co pozwalało by mi szybko i automatycznie wystwiać dokumenty oraz zworty, a tym samym miałbym organizację magazynu w jednym miejscu. Ktoś moze zna takie oprogramowanie??


patiks

Napisano 04 marzec 2020 - 07:17

Berberis u nas robi kosmiczną różnicę. Powiedzmy sobie szczerze - o ile wszystko zostanie dopasowane, jak należy, to powinno być OK. W wersji podstawowej jest tylko prosty magazyn, ale w wyższych macie również pełną gospodarkę magazynową. Zatem to kwestia dopasowania odpowiednich rozwiązań i wtedy wszystko powinno być w najlepszym porządku. 


wicehrabia

Napisano 30 styczeń 2020 - 10:27

Cóż, nie ulega wątpliwości, że taki program to przydatna rzecz.


lemoniad

Napisano 29 styczeń 2020 - 07:49

Jeżeli chodzi o zarządzanie magazynem to moim zdaniem nie ma lepszego systemu jak WMS.  System WMS  jest bezawaryjny i przeznaczony dla  średnich i dużych magazynów u możliwość wglądu mobilnego np.: dla handlowców w trasie. Do takich działań warto podjąć współpracę z firmą http://www.ekspert.biz/


marcin.dolczewski

Napisano 13 styczeń 2020 - 13:44

U nas w firmie do prowadzenia magazynu korzystamy z programu Pakiet Przedsiębiorcy Sprzedaż i Magazyn. Jest łatwy w obsłudze i szybki. Można go pobrać za darmo tutaj:
 

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)