Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Rewizor


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 5 + 2 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 06 luty 2015 - 21:55

Jak poprawić mylnie wprowadzony zapis tranzakcji vat oo   (zakup na fakturę 23% )

 


Napisano 02 listopad 2014 - 11:41

Hejj ! U mnie pojawił się komunikat Błąd zapisu do bazy danych. Zapis spowodowałby naruszenie integralności danych. Nie wiem o co chodzi, jeżeli ktoś miał podobne doznania i wie, jak sobie poradzić bardzo prosze o pomoc!!! Taki zapis miałam przy dekretowaniu.


Napisano 09 marzec 2014 - 13:56

Hej, mam pytanie odnośnie śt w rewizorze. Próbuję zrobić bilans, ale nie wykazuje mi żadnej z wartości Środków trwałych. Tzn mam wprowadzone kilkanaście śt, tylko 2 podlegają jeszcze amortyzacji w bieżącym roku (księgi handlowe od 2014), pozostałe zostały zamortyzowane w poprzednich latach (byliśmy na Kpir). Dlaczego w bilansie, w środkach trwałych nie pojawia mi się żadna wartość?


Napisano 06 marzec 2014 - 09:56

mam pytanie odnośnie księgowań na koncie 640. ustawiłam w ustawieniach planu kont je jako konto do rozliczeń m/o kosztów jednak jak chce w danym miesiącu zdjąć z konta koszty odpowiadające danemu okresowi na konta zespołu 5 program krzyczy ze kontrola kręgu kosztów nie powiodła się. Proszę o poradę jak powinny wyglądać ustawienia w tym względzie i poprawne zaksięgowanie???

Dorota


kordian

Napisano 30 sierpień 2013 - 20:28

Ja pracuje na Rewizorze firmy Insert i zostałem zaskoczony ostatnio odpowiedizą od producenta, a reklamują się że są liderem nr 1 wśród firm z oprogramowaniem dla firm- mianowice zadałem pytanie jak mam wprowadzić transakcję vat wg. procedury uproszczonej zgodnie z art.33a, dotyczy to konkretnie transakcji importu z poza krajów unii europejskiej, i otrzymałem odpowiedź że nie można i nie mają w ogóle zamiaru czegoś takiego wdrożyć i muszę ręcznie do deklaracji sobie wpisywać i do rejestrów też ręcznie dopisywać, to sie nieźle wkurzyłem, powiem szczerze olewają klientów, w innej firmie pracuje na KPiR i jest dużo mniejszy producent i jak zadzwoniłem że takich transakcji brakuje tylko w ewidencji sprzedaży bo reszta jest ok i w deklaracji vat jest wykazywane to zapytano się mnie czy zależy mi bardzo na czasie bo jeżeli tak to w ciągu 7 dni to mi poprawią i wyślą aktualizację, a jak nie to w ciągu 30 dni ukaże się oficjalna aktualizacja,widać duża firma dyktuje warunki i ma gdzieś potrzeby klientów.

Napisano 01 luty 2012 - 15:52

PROSZĘ O POMOC. JAK MOGĘ ZAKSIĘGOWAĆ WYCIĄG BANKOWY Z MODUŁU FINANSE?

Napisano 28 grudzień 2011 - 14:25

Witam. Pracuję na wersji próbnej pakietu Insert. Ze względu na to, że w szkole uczymy się jego obsługi pobrałam wersje próbną na swój dysk, bo chciałam trochę poćwiczyć i wykonać kilka zadań przed egzaminem. Chciałabym zapytać czy ktoś może wie, jak zmienić ustawienia żebym mogła wybrać rodzaj amortyzacji (podatkowa/bilansowa), ponieważ potrzebuje naliczyć amortyzacje w miesiącu likwidacji ŚT i program w żaden sposób nie chce mi na to pozwolić.Proszę o pomoc.

Napisano 28 listopad 2011 - 16:29

Jak zadekretować (chodzi mi o daty) fakturę zakupową wystawioną w sierpniu 2011 a otrzymaną we wrześniu 2011?

Napisano 17 listopad 2011 - 18:37

Witam. Wie ktoś może jak zrobić Cit 8 w rewizorze?

Napisano 21 październik 2011 - 01:40

Mam pytanie, a raczej prośbę!Wprowadziłam do kartoteki środków trwałych komputer, a następnie zrobiłam OT przy którym Rewizor nadał numer 1 i identyfikator 1. Jednak usunęłam to OT, chcąc zaksięgować po czasie ponownie.Rewizor automatycznie nadał mi numer OT -2, pomimo że usunęłam poprzednie.Ponadto, przy ręcznej zmianie numeru OT, identyfikator pozostał o wartości 2.Po paru próbach, uzyskałam OT-1, a identyfikator 5. Czy moze byc tak, co zrobic aby numer identyfikatora zgadzał sie z numerem OT?

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)