Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: WF-Fakir


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 2 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

RSP

Napisano 19 marzec 2019 - 14:49

Pracuję na programie Wf-Fakir , chętnie podzielę się jego możliwościami.

Witam, jak zakśięgować fakturę korygującą zakupu w Fakir? Ktoś pomoże?


Napisano 19 grudzień 2018 - 13:25

Ratunku! Zaimportowałam z WF Mag dokumenty magazynowe. W WF Fakir nie ma schematów księgujących. Dokumenty są w buforze, ale nijak nie mogę ich ruszyć. Jak cofnąć ten import? Nie można edytować na poziomie WF Mag tych dokumentów, a muszę skorygować stan.


Napisano 16 marzec 2018 - 15:20

Witam. Skorzystałam z ulgi na złe długi- to było proste bo całe szczęście jest do tego odpowiednia ikonka. Schody się zaczęły jak kontrahent spłacił fakturę, którą umieściłam w VAT-ZD. Po zaksięgowaniu wyciągu bankowego wszystko pięknie rozpisuje się  z fakturą. Może ktoś wie jak zrobić żeby ta wpłata została uwzględniona w deklaracji VAT ( bo przecież muszę ponownie zapłacić vat).  


Napisano 29 wrzesień 2017 - 06:59

Proszę o pomoc- jak zaksięgować w Fakirze fakturę za paliwo ( 50%) i jak zrobić automatyczny dekret?


Napisano 15 wrzesień 2017 - 15:08

Jak zaksięgować spłatę faktury zaksięgowanej w EURO gdy kontrahent zapłacił w PLN. złotówki schodzą z  rozrachunku a EURO nie. Kontrahent mimo że krajowy w rozrachunkach widnieje jako zagraniczny, żeby do różnic kursowych tworzyły się z automatu po rozpisaniu PK. 


Napisano 04 maj 2017 - 21:02

Witam, mam pytanie jak moge znalezc dokment przez ktory wynika roznica pomiedzy potwierdzeniem salda konta walutowego w pln a zestawieniem saldem na zestawieniu obrotow na tym koncie w pln????

Napisano 30 marzec 2017 - 06:50

Przy tworzeniu BO 2017 pojawiły się salda w pln przy rozrachunkach w walucie obcej. Po sprawdzeniu kazdego konta pojedynczo salda zarówno w euro jak i w PLN sa zerowe. Po przeanalizowaniu stwierdzam że wartosci na Bo wynikają z PK wcześniej automatycznie wyliczonych różnic kursowych. A przecież różnice kursowe tworzymy by rozrachunku w PLN nam się rozliczaly. Poprawcie mnie jeśli się mylę. Może ktoś się z tym spotkał.

Napisano 24 marzec 2017 - 12:01

czy ktoś wie jak odblokować zamknięte rejestry VAT?? PILNE!!!!


Napisano 24 marzec 2017 - 12:00

mam pytanie - nasza poprzednia księgowa zamknęła miesiąc jeden w którym nic nie można poprawić czy da się go jakoś otworzyć?

DA SIĘ. administrator - lata obrotowe, podświetlasz rok w którym masz do otwarcia miesiąc i klikasz "CTRL+SHIFT+D" wybierasz co Ci trzeba zatwierdzasz i gotowe


Napisano 20 marzec 2017 - 13:20

Czy wie ktoś jak zaksięgować w WF-FAkir kompensate trójstronną w walucie obcej.

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)