Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Na jakim oprogramowaniu pracujecie??


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

patiks

Napisano 08 sierpień 2018 - 06:25

Na Berberis. To kawał rozwiązania, które zapewnia tak naprawdę wszystko, co jest niezbędne.

Popatrzcie na stronie producenta na listę wszystkich funkcji w zależności od wersji.

Można powiedzieć, że to taki kombajn - ogarniecie nim zarówno marketing, jak i planowanie, zarządzanie czy wiele innych zagadnień. Ogólnie wsparcie w działalności ze strony ERP jest naprawdę kluczowe. 


Tomasz R.

Napisano 02 marzec 2018 - 21:35

Widzę, że wątek nieco ;) stary... ale ktoś podbił. To ja dodam, że na potrzeby swojego małego przedsięwzięcia, mojego małego e-sklepu, korzystam z bezpłatnego programu "Prowadzenie Firmy". Nazwa niewyszukana, program zapewne nie jest mego aplikacją, ale na małe potrzeby w zupełności wystarczy. Ja niczego więcej nie potrzebuję.

Jedyne co to na początku był drobny kłopot z instalacją, uruchomieniem bazy MS SQL, której wymaga.


Napisano 01 marzec 2018 - 19:44

Tylko nie Epicor . Program nie nadaje się do pracy . Nie będę wchodziła w szczegóły ale 3 lata walki żeby cokolwiek w nim polepszyć i dalej ciagłe problemy . Nie polecam bo wykończycie się fizycznie i psychicznie !!!

Napisano 01 marzec 2018 - 19:43

Tylko nie Epicor . Program nie nadaję się do pracy . Nie będę wchodziła w szczegóły ale 3 lata walki żeby cokolwiek w nim polepszyć i dalej ciagłe problemy . Nie polecam bo wykończycie się fizycznie i psychicznie !!!

JERZY4

Napisano 24 marzec 2016 - 08:47

Ja używam Microsoft Dynamics NAV


lilu21

Napisano 23 marzec 2016 - 13:37

Ja zacząłem korzystać z oprogramowania dokumentacji podatkowych - dokumentacjepodatkowe.pl Firma SWGK chyba jako jedyna oferuje takie rozwiązanie i przyznam, ze jest bardzo proste w obsłudze.


AskaR

Napisano 10 marzec 2016 - 21:47

My pracujemy na Sykofie. Program może trochę mało znany ina pierwszy rzut oka mało przyjazny ale nadrabia funkcjonlnością. I fajnie że wszystko jest w jednym - nie ma osobnego programu do kadr, innego do ksęgowości czy magazynów więc niec nie trzeba eksportowaći przenosić


Napisano 20 maj 2013 - 16:55

Temat rzeka. Ja osobiście przerabiałem już oprogramowanie firmy Insert i Reset2 - oba mi "leżą", jak najbardziej. Mój syn natomiast na studiach ma zajęcia z Optimy - w mojej opinii jest to fajny start. Tak że oby więcej takich inicjatyw.

stuclolosl

Napisano 10 maj 2013 - 11:03

ja osobisce pracuje na symfoni, miałem ją w pracy i się przyzwyczaiłem. Dość prostu do opanowania dla każdego, serdecznie polecam.

Piotr Jesionek

Napisano 08 maj 2013 - 08:49

a co myślicie o ERP Navireo? Pracuje ktoś na nim?

To jakaś nowa linia produktów firmy Insert. Ma nawet swoją dedykowaną witrynę, która istnieje dopiero od 2009 roku. Ciekawe, że Insert na swojej stronie głównej nie ma żadnej informacji o nim. Z jakiegoś powodu wyodrębnili kapitałowo komórkę odpowiedzialną za promocję i dystrybucję tego programu.

Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)