Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Fotografia ślubna


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 3 + 1 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Forumowicz84

Napisano 10 luty 2020 - 09:58

A zależy Wam na jakiejś konkretnej ofercie? Macie pomysł na wszystkie zdjęcia czy chcecie całkowicie zdać się na to, co stworzy fotograf? Moim zdaniem ta druga opcja jest lepsza, ponieważ to on jest po drugiej stronie i widzi, jak będzie wyglądał dany kadr. Polecam też tak już na zakończenie sprawdzić sobie ofertę tego http://www.rafaloglaza.pl/ fotografa. Wykonuje zdjęcia ślubne, ale nie tylko.


Fotografia_noworodkowa

Napisano 14 styczeń 2020 - 12:16

Najlepiej wybrać fotografa sprawdzonego u znajomych i z dobrym portfolio. Zazwyczaj można je sprawdzić na stronie danego fotografa. Nie warto szukać opinii na forach, bo zazwyczaj to tania reklama.


wicehrabia

Napisano 23 lipiec 2019 - 13:04

Warto mieć taką pamiątkę.


Napisano 05 lipiec 2019 - 11:17

Szukam dobrego fotografa

I co, znalazłeś?


Soly212

Napisano 05 lipiec 2019 - 05:13

Szukam dobrego fotografa


Jarecki85

Napisano 04 lipiec 2019 - 10:49

Zdjęcia tego typu dobrze jest też oprawić w ramkę albo kupić ładny album. Wszystko to można znaleźć na stronie https://www.fotosklep55.pl/, więc jeśli komuś zależy na fajnym efekcie to polecam tam zajrzeć ;)


Midam33

Napisano 19 maj 2019 - 20:06

Nam bardzo przypadła do gustu współpraca z fotografami ślubnymi z Rzeszowa https://pstryklove.p...slubny/rzeszow/Bardzo profesjonalne podejście i dbałość o detale w każdym zdjęciu.


Maia

Napisano 25 kwiecień 2019 - 23:24

Zgadzam się z tym, że to piękna pamiątka, dlatego warto poświęcić sporo czasu na znalezienie odpowiedniego fotografa.


JarekDon

Napisano 25 kwiecień 2019 - 21:49

Moja żona akurat do tego przywiązywała dużą uwagę i w sumie też starem się jej pomóc w wyborze odpowiedniego fotografa który będzie w stanie stworzyć nam wymarzoną sesję ślubną jak i relację całego przebiegu ceremonii oraz wesela. Po sprawdzonych opiniach oraz ofert wybór padł na Cztery Kadry z Krakowa https://czterykadry.pl/ i muszę teraz z perspektywy czasu i obejrzenia zdjęć z efektu końcowego przyznać, że był to strzał w dziesiątkę bo przede wszystkim Kamila była z nich bardzo zadowolona i oczywiście musiała pokazać praktycznie całej rodzinie :)


Agnieszka17

Napisano 19 marzec 2019 - 10:21

Bardzo ważne jest aby fotograf wiedział czego od niego oczekujemy. Moim zdaniem dobrze jest wziąć kogoś z polecenia.Nam polecono fotografa w Kameliowym Zakątku wBielsku tam gdzie organizowaliśmy wesele. Jesteśmy bardzo zadowoleni że zgodziliśmy się skorzystać z jego usług. Bo faktycznie świetnie z nami współpracował. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)