Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Oprogramowanie do ryczałtu dla małej firmy


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 4 + 4 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

golapi

Napisano 20 październik 2020 - 13:56

Jeżeli chodzi o oprogramowanie do Ryczałtu to niezawodny jest program RYCZAŁT z Pakietu Przedsiębiorcy. Polecam, tym bardziej, że można za darmo sprawdzić pełną wersję programu...https://www.pakietpr...orcy.pl/ryczalt


jaroslaw35

Napisano 14 maj 2020 - 09:44

Ja polecam program księgowy Ala z pakietu PCBiznes, który obsługuje prowadzenie ryczałtu, KPiR oraz ewidencji środków trwałych.


kasiakier

Napisano 18 marzec 2020 - 11:33

Proponuję zajrzeć i pobrać za darmo do sprawdzenia programy z Pakietu Przedsiębiorcy. Mają w ofercie wszystko czego poszukujesz. My korzystamy z ich aplikacji w naszej firmie już kilka lat i nie zawiedli nas. Zarówno aktualizacje, jak i wsparcie bez żadnego problemu. Proponuję na początek Małą Księgowość...https://www.pakietpr...mala-ksiegowosc


rebiton34

Napisano 24 styczeń 2020 - 09:41

A nie myśleliście nad takim rozwiązaniem https://www.system-s...am-do-zamowien/ ? Z tego co wiem, to jest to niezastąpiony program, który bardzo się przydaje. Mój znajomy bardzo często z tego korzysta i świetnie na tym wychodzi. Ja tam się niezbyt znam, ale podsyłam bo jest to sprawdzone. Zobaczcie czy Wam się to przyda. 


kordian

Napisano 23 styczeń 2020 - 20:15

Ja korzystam z kilku programów ale mogę polecić jeden z nich za niewielką cenę Mała Księgowość Rzeczpospolitej, częste aktualizacje i nie ma problemów jeżeli chodzi o wsparcie producenta.


alf

Napisano 23 styczeń 2020 - 09:45

Cóż, takich programów jest stosunkowo dużo, w związku z tym nie powinno być większych problemów z ich dostępnością. Koszt uzależniony jest od wielu czynników. Przede wszystkim od tych wszystkich modułów które planujesz wdrożyć. Każdy moduł posiada określone funkcjonalności oraz swoje kosztuje.

Nie bez znaczenia jest kwestia wdrożenia, wsparcia technicznego oraz pomoc np zdalnej.

Proponuję sprawdzić jeszcze pod niniejszym linkiem: https://waproprogram...kt/wapro-kaper/

Witryna na której można znaleźć trochę więcej informacji z tego zakresu.


kOsTi

Napisano 22 styczeń 2020 - 23:37

Z całą odpowiedzialnością mogę Panu polecić Rachmistrza nexo. Jeden pokrywa Pana wspomniane potrzeby. Może Pan u nas zamówić licencję razem z asystą wdrożeniową już od 1 pln:

https://3rp.com.pl/s...rz-nexo-1-stan/


travolta

Napisano 22 styczeń 2020 - 07:35

Szukam jakiegoś przyzwoitego, sprawdzonego oprogramowania z dobrym wsparciem technicznym dla firm które działają w oparciu o ryczałt. Zależy mi na takich funkcjonalnościach jak księga podatkowa, ryczałt, prowadzenie ewidencji i środków trwałych, obsługa wynagrodzeń czy zgodność z obowiązujacymi przepisami, i jeżeli się zmienią to aby program był w miarę szybko aktualizowany.


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)