Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Zarządzanie sprzedażą


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 6 + 8 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Napisano 30 grudzień 2019 - 21:14

Możesz na początek, wypróbować jakiś crm online np. bs4. Czy ERP jest potrzebny, to zależy od rozmiaru i potrzeb firmy i niekoniecznie muszą być potrzebne wszystkie jest części.


Gretti

Napisano 22 sierpień 2019 - 11:17

Świetnie, że dzielicie się poradami w takich kwestiach.


mstawskam

Napisano 03 sierpień 2019 - 13:23

Według mnie narzędzi IT i dobrego oprogramowania firmy potrzebują już na samym początku działalności. Dlatego moim zdaniem - inwestuj. Akurat nie słyszałam nic o tej firmie, o której wspomniałeś, ale ze swojej strony mogę polecić Ci https://sente.pl/. Nie pożałujesz, a pracę będziesz miał zorganizowaną od A do Z. W sprzedaży jest to niesamowicie ważne.


marekfirma

Napisano 03 lipiec 2019 - 16:46

Ciekawa webowa wtyczka do kontaktu też jest ważna. Masz bardzo ciekawie rozbudowaną stronę internetową lecz brakuje tam moim zdaniem wtyczki do obsługi klienta. Jest wiele dostawców takiej wtyczki. Ja osobiście korzystam z usług: http://www.conpeek.com Ich wtyczka połączona jest moją stroną i ludzie którzy są zainteresowani najczęściej kontaktują się przez chat. W moim przypadku korzystam z tej wtyczki dzięki opcji video rozmowy. Moja firma ma dział serwisu i ta opcja sprawdza się w 100%. Pozdrawiam Marek


Napisano 16 czerwiec 2019 - 23:06

Dla rosnące firmy to może być mało. Aby nadążyć za trendami w zarządzaniu pomyśl o Technologii Kreatywności, którą możesz poznać na Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi. 

Poszerzasz własną wyobraźnię, trenujesz tworzenie pomysłów, idei, rozwiązań, rozwijasz swoją otwartość, kompetencje społeczne i interpersonalne, bierzesz udział w warsztatach kreatywności...


Napisano 16 kwiecień 2019 - 07:14

W mojej ocenie - opłaca się. Wiem, że narzędzia od wFirma mają ciągłe aktualizacje i brak limitów jeśli chodzi o liczbę użytkowników czy ilość wystawianych dokumentów. To ważne, bo rozwój firmy, zwiększenie liczby klientów, nie blokuje Ci możliwości korzystania wciąż z tych samych, skutecznych narzędzi.


Napisano 10 kwiecień 2019 - 09:07

Sporo zalet jest już wymienionych. Od siebie mogę tylko dodać, że masz możliwość skorzystania z darmowego okresu testowego. Przez 30 dni zorientujesz się co i jak. Ja też korzystałam z okresu próbnego, ale już po tygodniu wiedziałam, że bez tych narzędzi to jak bez ręki.


marysia8383

Napisano 03 kwiecień 2019 - 12:09

Moim zdaniem się opłaca. Takie narzędzia powstały z myślą o tym by było ci łatwiej zarządzać całym procesem. Do tego konkretnie wFirma zdarzyło mi się osobiście testować, i serio, trudno o lepszy system wsparcia sprzedaży.


majkel29

Napisano 01 kwiecień 2019 - 11:27

Ja akurat narzędzia z wfirma znam bardzo dobrze. Korzystam od dawna i dla mnie to ogromna wygoda. No i oszczędność czasu. Prowadzę działalność online i szczególnie przydatna jest dla mnie możliwość integracji z allegro.


Napisano 27 marzec 2019 - 14:18

Nie znam programu ale przeglądając wygląda ciekawie. Ja używam w firmie oprogramowania Insert. Subiekt + Gestor. Wszystko fajnie działa dodatkowo wysyłam dane do BR, które jest zewnętrzne.

 

 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)