Skocz do zawartości


Odpowiadanie w temacie: Szkolenia i kursy dla początkujących księgowych


Opcje wiadomości

Zarejestruj się na forum!

Dzięki rejestracji nikt nie użyje Twojego nicka.
Rejestracja zajmuje tylko chwilę!

Logowanie » Rejestracja


  • PODAJ SŁOWNIE wynik: 7 + 9 =

    wraz z polskimi znakami jeśli takie występują.
  lub Anuluj


Podsumowanie tematu

Sofiimagic

Napisano 02 kwiecień 2017 - 15:14

Witam smile.png

 

Obecnie jestem na finiszu studiów magisterskich "Rachunkowość i zarządzanie finansami". Miałam praktykę w biurze rachunkowym przez 3 miesiące, gdzie nauczyłam się podstaw prowadzenia KPiR, troszkę płatnika- jednak stanowczo za mało. Po studiach chciałabym dostać dobry staż/pracę, w biurze rachunkowym. Wydaje mi się, że ta praca będzie nieco lepsza od pełnej księgowość, aczkolwiek mogę być w błędzie, ponieważ nie miałam z nią styczności w praktyce. Będę wdzięczna za informacje dotyczące pracy w biurze rachunkowym vs księgowa w dużej firmie. 

 

Mianowicie, chcę sama przygotować się do pracy, uzupełniając braki ze studiów, zapisując się na szkolenia i kursy. W planach mam szkolenie z "Płatnika" oraz "Specjalista do spraw podatkowej księgi przychodów i rozchodów", a także "II stopień certyfikacji Specjalista ds. rachunkowości - księgowy, bilansista" z SKwP.

Mam do was pytanie odnośnie kursów i szkoleń, które pomogą mi do wprowadzenia się do samodzielnej pracy na stanowisku księgowa oraz zapewnią lepszą perspektywę pracy. Mam dużą mobilizację i zapał do nauki. Wiem, że dużo pracy i wysiłku przede mną, dlatego chcę obrać odpowiednią ścieżkę. 


Podgląd całego tematu (otwiera nowe okno)